Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Matilde a jak u Was postępy, pokazałabyś jakieś zdjęcia.

Jakies zdjecia byly w albumie, linka wam wysylalam. Na razie wiecej nie "cykalam" wiec i wklejac nie ma co.

Oplytowalismy prawie cale poddasze, zostaly moje "ulubione" trojkaty do zrobienia i obrobka okien dachowych. Na dole pojawilo sie kilka sufitow podwieszanych, czesciowo juz obrobilam w nich spoiny.

Teraz mam przerwe w pracach, dziecko sie pochorowalo.

Nauczylam sie rozpalac w kominku i cos mi sie wydaje ze fotel przed kominkiem to bedzie moje ulubione miejsce w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamówiłam kolejną porcje lamp, wczoraj zamówiliśmy szafkę pod umywalkę u pana, który robił nam kuchnię, tzn kawał szafy będzie bo długa na 160cm. Teraz muszę znaleźć odpowiednią umywalkę. Chciałam żeby zostało nam dużo blatu na odłożenie suszarki czy innych babskich pierdółek. Bo chłopcy niech się przeniosą do dolnej łazienki, ja z Julką zajmujemy górną:p

Buziolki:*

Gosia, moje dziewczyny mają u siebie 120 szafkę i umywalkę typu "miska". Jest naprawdę duuuużo miejsca na odłożenie czegokolwiek, to przy 160 maprawdę możesz zaszaleć z umywalką:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu podobną masz garderobę jak moja córa z tym ,że u mojej córy wysokośćpółek można dowolnie regulować M jej zrobił na specjalnej szynie ,też ma 2 kiedyś można dać jeszcze 3 półkę ,brakuje jej tylko jeszcze takiej rury jak masz ,u nas yszło to jeszcze taniej bo mieliśmy płyty ze starej szafy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, ceny listewek przypodlogowych roznych pewnie znajdziesz na allegro.

 

Karolina, beckersa do salonu bedziesz brala z gotowych kolorow czy z mieszalnika? Beckers najbardziej podoba mi sie z farb lateksowych, ale musielismy sciane w gabinecie poprawiac, niestety widac bylo kazda nierownosc.

 

Gotowy kolor mamy, nie z mieszalnika. U nas do poprawy ścianka pod oknem na klatce. Wydawała się równa dopóki kinkietów nie było. Teraz jak oświetlona to widać nierówności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również :) Miło być ciepło witanym :)

 

Dziękuję za dodawanie mnie do znajomych :) mogę sobie pooglądać Wasze cudeńka :)

A zapomniałam dodać że będziemy się budować w mazowieckim, okolice Grodziska Maz.

 

OOOO, nareszcie ktoś od nas :D My również w mazowieckim - zapraszamy na oględziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w moźne południe, u nas mimo tego że jest słońce termometry pokazują dość niską temperaturę bo aż - 19 stopni. Parapety wybrane, teraz czas zastanowić się czy na ścianie przy kuchni położyć jakąś strukturę ? a na klatce schodowej tapetę ? czy widziałyście jakieś ciekawe struktury ? oglądałam stiuk wenecki ale jakoś nie przemawia do mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja dziś oglądałam różne struktury z Magnata. Stiuki, glinka, beton itp. Też nie wiem co wybrać. Niby wszystko fajne ale jeszcze nic nie wybrałam.

 

Kupiłam dzisiaj listwy na górę do pokoi. Będzie plastikowa, idealny kolor pod panel. Na dół oglądałam z mdf-u. Pan mówi że ściany muszą być idealnie gładkie pod listwę mdf żeby nie było widać dziur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chwaliłam, ale u mnie nie będzie żadnych mebli, oprócz dużej pufy, zamiast tego garderobianego wieszaka zawisną wieszaki normalne, no i muszę sobie jeszcze sprawić duże lustro i to będzie wszystko co chcę od wiatrołapu;)

 

Sylwia i Karolinka planują szafy do zabudowy w wiatrołapie więc czekamy na efekty:)

 

No to najwyraźniej przegapiłam - lecę d albumu popatrzeć.

Ja również planowałam szafę i jakąś dużą pufę i toaletkę z lustrem i ........... i tak naprawdę to połowa z planowanych rzeczy się nie zmieści :/ Oj mały ten nasz wiatrołap, mały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...