Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej, hej ktoś mnie jeszcze pamięta z Koniczynkowców :p

 

JA JA JA PAMIĘTAM ;)

witam serdecznie ;)

 

szukam kafli czarno białych do łazienki :)

 

TUBĄDZIN COLOUR - mój typ na łazienkę na górze

http://ceramika24h.pl/images/categories/colour200.jpg

 

ano w koniczynce nic sie nie dzieje :p

tzn wszystko jest poza wykonczeniowka, bo za duzo zmian i problemów sie porobiło w zyciu i budowa stoi

pieniadze nam sa potrzebne na terapie synka u ktorego wykryto autyzm, wiec budowa zeszła na drugi a nawet trzeci plan :(

 

Przykro mi bardzo to słyszeć :( A jeśli mogę spytać - w jakim wieku jest synek i jak się choroba objawiła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA JA JA PAMIĘTAM ;)

witam serdecznie ;)

 

 

 

TUBĄDZIN COLOUR - mój typ na łazienkę na górze

http://ceramika24h.pl/images/categories/colour200.jpg

 

 

 

Przykro mi bardzo to słyszeć :( A jeśli mogę spytać - w jakim wieku jest synek i jak się choroba objawiła?

Sylwia ja też biorę te płytki pod uwagę do górnej łazienki. Chociaż widziałam je na żywo w sporo mniejszej łazience niż nasza i nie wyglądały ładnie.

Wiem że w tym przypadku metraż odegrał znaczącą rolę, ale jednak byłam rozczarowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szwagierka własnie popełniła taką łazienkę malutką, blokową. Pierwsza aranżacja zaproponowana przez projektanta to faktycznie porażka ale po paru poprawkach okazało się że i na takim metrażu da się z tej kolekcji coś wykrzesać. Może więc nie płytki były tu winne ale właśnie zła aranżacja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szwagierka własnie popełniła taką łazienkę malutką, blokową. Pierwsza aranżacja zaproponowana przez projektanta to faktycznie porażka ale po paru poprawkach okazało się że i na takim metrażu da się z tej kolekcji coś wykrzesać. Może więc nie płytki były tu winne ale właśnie zła aranżacja?

Zgadzam się, dlatego właśnie cały czas się nad nimi zastanawiam.

Zależy tez jakie elementy kolekcji się wybierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Aneta ma popołudnie z głowy. Do nadrobienia 3 albumy;)

dalej nie widze zdjec :(

 

JA JA JA PAMIĘTAM ;)

witam serdecznie ;)

TUBĄDZIN COLOUR - mój typ na łazienkę na górze

http://ceramika24h.pl/images/categories/colour200.jpg

zupełnie nie moj styl ale dziekuje za propozycje, ja szukam cos w ten desen

http://img696.imageshack.us/img696/7434/decoria.jpg

 

Przykro mi bardzo to słyszeć :( A jeśli mogę spytać - w jakim wieku jest synek i jak się choroba objawiła?

duzo czynnikow sie na to złozyło, synek w kwietniu skonczy 4 latka, do niedawna nie mówił, nie było kontaktu wzrokowego, nie tulił sie, odpieluchowalismy sie 2 miesiace temu, nie chce jesc sam, jedzenie jest bardzo monotematyczne, bo tylko zupa najlepiej rosoł, nie chce grysc stałych pokarmów, ma bardzo schematyczne zachowania i nie wolno zaburzyc jego porzadku, spacery do niedawna odbywały sie tylko ciagle tą samą ustaloną trasa i kazde odstepstwo konczyło sie mega histerią, no i takie obrazki:

http://img40.imageshack.us/img40/79/p7112533.jpg

zwroc uwage ze wszystkie maskotki leza tak samo poukładane twarza do parapetu

 

teraz juz jest duzo lepiej po poł roku w niepublicznym przedszkolu specjalnym i godzinach terapii

mlody zaczyna mowic, zna literki i cyferki nawet po angielsku, reaguje na polecenia, patrzy sie w oczy, probuje sam jesc, jest bardzo kochany i słodki mimo swej choroby :D

 

http://img837.imageshack.us/img837/6047/95689743.jpg

Edytowane przez qqrq5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko przykro mi:hug: Trzymam kciuki, żeby terapia przyniosła pozytywne skutki.

 

Ja mam Cię w znajomych, więc dostęp do zdjęć powinnaś mieć.

Nasze koniczynki są jednak w innym stylu więc podpowiedzi nie znajdziesz. Zajrzyj też na galerię, tam jest więcej dziewczyn, które wykańczają domki tak jak Ty planujesz.

Edytowane przez Karollinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałam albumy dziekuje :)

 

super jest u Was dziewczyny, bardzo zazdroszcze ze juz mieszkacie :)

 

Ja PRIV nie odbieram od czasu zmiany forum. Wtedy coś się stało że nie dostaję żadnych wiadomości. A prywatny dziennik tylko dla tego że jest łatwiejszy w obsłudze. Wstawiam zdjęcia i tyle. Brak opisów i komentarzy. Wszystkie potrzebne zdjęcia są w jednym miejscu, nie trzeba długo szukać.

 

 

Anetko trzymam kciuki za synka, za kolejne postępy. A ty trzymaj się:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) śnieg nas zasypał, już wolałam jak było mroźnie ;/ eh kiedy będzie wiosna ? czy ktoś wie ? :) Dzisiaj zostało podliczone ile jeszcze trzeba kasy żeby się wprowadzić ( wykończony środek, zrobiona kostka+ jakieś krzaczki, szambo ) suma mnie zszokowała delikatnie mówiąc ;/ mieliśmy się w tym roku wprowadzić a teraz zastanawiam się czy w przyszłym się uda ?! może nadszedł czas żeby zacząć grać, może wygrałby coś :D

 

Dobrej nocki wszystkim życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu widzę że dodałaś zdjęcie kuchni w wątku kuchennym. Swego czasu lubiłam tam zaglądać. Teraz tylko ochy i achy zbierają kuchnie najbardziej znanych forumowiczów. Katalogowe kuchnie bez duszy mają tam tylko szanse.

 

"raz kozie śmierć" jak napisała Gosia :D :D :D I co, nie było chyba tak strasznie :yes:

Bez przesady z tą krytyką, sielsko wiejskie kuchnie tez wprawiają w zachwyt, nie tylko te sterylne nowoczesne - katalogowe..... Po prostu wszystko musi być spójne co nie każdy umie osiągnąć - wszak nie jesteśmy wszyscy projektantami wnętrz, prawda :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, tu masz cały wątek na temat białych płytek w formie cegiełek:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?94882-Poszukiwane-białe-płytki-cegiełki

 

a tu czarno-białe łazienki retro:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150034-Inspiracje-czarno-białe-łazienki-w-stylu-retro

Edytowane przez sylwia&paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgadzam. Ja tam się krytyką nie przejmuję i wiem, że nie każdemu musi się podobać. Nie wstawiłam zdjęć żeby czekać na ochy i achy;) może akurat komuś się spodoba, może kogoś zainspiruje, naprawdę nie trzeba na kuchnię wydawać majątku i zamawiać jej w studio, aby uzyskać fajny efekt. Dostałam kilka zapytań na PW o blat, cenę mebli, płytki na ścianie. Nawet jak ktoś napisałby, że się nie podoba, to tylko grzecznie podziękowałabym za opinię, ale na pewno nie przejmowałabym się.

Gosia, grunt to zdrowe podejście do tematu. Tak samo jak nam się nie wszystko podoba, tak samo nasze wnętrza nie muszą każdego zachwycać.

Najważniejsze że my jesteśmy zadowolone ze swoich wyborów. A wiadomo, ile ludzi tyle opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też śniegu w bród. Masakra jakaś. Ale już bliżej jak dalej do wiosny:D

 

My też swego czasu myśleliśmy, że wprowadzimy się do wykończonego na tip top domku. Miała być i kostka i ogród, w domku wszystko zrobione. Ale gdybyśmy tak chcieli to jeszcze pewnie co najmniej rok byśmy nie mieszkali. Przemyśleliśmy co jest konieczne, bez czego damy radę się przeprowadzić, co można zrobić później, i dlatego dziś możemy mieszkać w koniczynce. A nie mamy jeszcze kostki (wysypany kamień przed domkiem i zrobiona opaska wokół), ogród nie ruszony, taras (pierwsza praca na wiosnę), odkurzacz centralny, stacja uzdatniania wody, dzieciaki nie mają jeszcze mebli w pokojach (mają po 1 komodzie z tamtego domku), nie ma regałów pod schodami, brak szafy i biurka w pokoju na dole, brak drzwi między salonem i wiatrołapem+brak 3 drzwi na górze. Mogłabym choć co jeszcze wymienić, ale co z tego, że tyle braków jest kiedy jesteśmy wreszcie na swoim. No i możemy więcej czasu spędzać razem a nie tak jak przed przeprowadzką: my w starym domku a mąż na budowie coś wiecznie dłubał:)

 

My też tak myśleliśmy, w sumie nie dużo nam w domu brakuje. Trochę drobiazgów do nadania klimatu.

Przed domem więcej braków, ale na kostkę prędko się nie zdecydujemy. Wolę chodzić po trawie a w wakacje gdzieś pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...