Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Sylwia widzę że jednak przekonałaś męża do indukcji:D

 

Zmywarka chyba podobna do mojej, tylko u mnie jeszcze program 30 min jest.

A jeśli chodzi o piekarnik, to ja go tak polubiłam że prawie codziennie piekę różne pyszności i od razu 2 kg do przodu;)

 

W piątek będziemy mieli już kominek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja do tej pory swojego sprzętu nie miałam. To były moje pierwsze samodzielne wybory. Pod uwagę brałam tylko kilka ważnych funkcji no i cenę. Najbradziej ciekawa jestem piekarnika i płyty. Do tej pory tylko używałam gazu.

Ja też głównie patrzyłam na funkcję, co mi się przyda.

Cena niby była równie ważna, ale jednak zapłaciliśmy sporo więcej niż zamierzałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też głównie patrzyłam na funkcję, co mi się przyda.

Cena niby była równie ważna, ale jednak zapłaciliśmy sporo więcej niż zamierzałam.

 

Ja zmieściłam się w kwocie w której chciała. Można było jeszcze do każdego sprzętu dorzucić około 500 zł i były by jeszcze fajniejsze. Chociaż w moim przypadku to takie są wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też raczej standardowa.

Zakupów robię dużo bo nie codziennie. Dla nas wystarczająca.

Zastanawiam się nad zakupem oddzielnej zamrażarki, bo jak nas teście obdarowują mięsem to zapełniamy całą, daję mamie do przechowania i nic już innego się nie zmieści. A jak będę chciała mrozić owoce czy coś innego to już problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było jeszcze do każdego sprzętu dorzucić około 500 zł i były by jeszcze fajniejsze.

 

tylko po co? z doświadczenia wiem, że i tak używa się dwóch, góra trzech funkcji i to jak się dużo dany sprzęt użytkuje. Moja zmywarka działa zawsze na tym samym programie, pralka na dwóch a piekarnik piecze zazwyczaj na jednym uniwersalnym programie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:D

A Sylwia pochwal się jakie masz upatrzone elementy wyposażenia;)

 

Z tym wyposażeniem to u nas trochę potrwa. Na razie wstawimy narożnik na dole i tyle. Przygotowujemy sie do kostki. Mam kupione wszystkie dodatki do kuchni i tyle. Lampy, rolety, sypialnia na razie muszą poczekać.

W najbliżym czasie tylko montaż kuchni i schodów to co wiecie. Później malowanie klatki schodowej i dołu. I na tym poprzestaniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyposażeniem to u nas trochę potrwa. Na razie wstawimy narożnik na dole i tyle. Przygotowujemy sie do kostki. Mam kupione wszystkie dodatki do kuchni i tyle. Lampy, rolety, sypialnia na razie muszą poczekać.

W najbliżym czasie tylko montaż kuchni i schodów to co wiecie. Później malowanie klatki schodowej i dołu. I na tym poprzestaniemy.

Jak nie zamierzacie od razu mieszkać to masz kilka miesięcy jeszcze na kupowanie. jak już wszystkie roboty brudne będą porobione to wstawic meble to już nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...