Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Ty Ty:)

U Sylwii drugiej lada dzień zobaczymy

 

ha ha, a co tu wybierać na tym etapie? wciąż coś przeglądam, szukam inspiracji a do konkretów to bardzo daleko. wiem tylko że kuchnia biała połysk połączona z drewnem, podłoga w wiatrołapie/holu/kuchni gres szary w macie, górna łazienka to już wiecie - czarno biała a wanny, kabiny itp to na tym etapie nawet nie szukam..... O kibelek w obu łazienkach na 100% taki

roca hall

http://www.sengrand.pl/_var/gfx/dce9d66f33ad1305b67e6b532d803532.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak nie zamierzacie od razu mieszkać to masz kilka miesięcy jeszcze na kupowanie. jak już wszystkie roboty brudne będą porobione to wstawic meble to już nie problem.

 

U nas wiosną jest potworne błoto z gliną. Nie wyobrażam sobie ile brudu nanosiło by się do domku. Z drugiej strony za pieniążki które mamy na kostkę dokończylibyśmy domek. Ale i tak się cieszę że jesteśmy już na tym etapie a nie jak miesiąc temu daleko w tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drzwi, schody (pamietam że wcześniej pokazywałaś ), podłogi wybrałaś?

 

schody będą dokładnie takie jak kiedyś wrzucałam. Co do drzwi to formą takie jak wasze, zwykłe proste (i pomyśleć że kiedyś podobały mi się szklane brrrr) tyle że coraz większą chęć mam na białe drzwi i białe listwy przypodłogowe....

 

dfggm3.jpg

Edytowane przez sylwia&paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe listwy i ja będę miała u siebie. Najprawdopodobniej jednak drewniane. Do szarych ścian będzie idealnie.

Po ponad miesiącu mieszkania mogę powiedzieć, zastanówcie się dobrze nad ciemnymi podłogami i meblami.

Ja mam ciemny barek i podłogę w salonie, pięknie wyglądają, ale zmywam na mokro 2 razy dziennie. Na jasnych podłogach, schodach nie widać nic.

Jasne meble w kuchni to strzał w 10, jakieś delikatne niedotarte smużki widać tylko jak się spojrzy pod słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schody będą dokładnie takie jak kiedyś wrzucałam. Co do drzwi to formą takie jak wasze, zwykłe proste (i pomyśleć że kiedyś podobały mi się szklane brrrr) tyle że coraz większą chęć mam na białe drzwi i białe listwy przypodłogowe....

 

Mi też bardzo się podobały szklane a teraz sobie nie wyobrażam ich u siebie. Ta fascynacja na szczęście minęła szybko:)

 

Pomysł dość ciekawy. Tylko wtedy większość podłóg i paneli będzie musiała być jaśniutka?

 

Ja białego nie brałam pod uwagę, bo kojarzy mi się to z anglią. Tam gdzie mieszkałam to wszędzie były białe drzwi, listwy a nawet schody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardzo się podobały szklane a teraz sobie nie wyobrażam ich u siebie. Ta fascynacja na szczęście minęła szybko:)

 

Pomysł dość ciekawy. Tylko wtedy większość podłóg i paneli będzie musiała być jaśniutka?

 

Ja białego nie brałam pod uwagę, bo kojarzy mi się to z anglią. Tam gdzie mieszkałam to wszędzie były białe drzwi, listwy a nawet schody.

 

Ja białych drzwi czy schodów nie zrobiłabym, to nie całkiem w moim stylu, ale listwy tak, będą pasować do ciemnych podłóg i szarych ścian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...