Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Yuczka suuuper, wielkie gratulacje:)

Na imprezę się spóźniłam niestety:(

Kiedyś w realu nadrobimy;)

 

gratulacje, miłego użytkowania fotela :D

Dzięki Sylwia, Tobie szczegolnie:hug:

 

Dziewczyny, to specjalnie dla Was

http://media.presso-polska.pl/wpisy/kawy-z-presso/rozne-kawy.jpg

Druga Sylwia: tak jak dziewczyny napisały, los Ci szykuje coś lepszego:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Yuczka gratulki fotela jest super ,w twojej sypialnini będzie pięknie wyglądał teraz tylko ,śliczną toaletkę i miodzio .

Sylwuś szkoda ,że z pracką się nie udało ale plus tego,że M zobaczysz ja mojego za mc ,też strasznie tęsknię .

Ja robię listę zakupów na materiały do obudowy kominka .Po troszkę kupuję pierdołki tu garnek tu patelnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewuszki, wstawiłam zdjęcie projektu z dolnej łazienki. Mi się podoba chyba to jest ostateczna wersja, cena nawet przyzwoita. A wam jak się podoba ??

 

Pozdrawiam

Wroti, mnie się podoba bardzo. Jak piszesz jeszcze, że cena przyzwoita, to ja jestem bardzo na tak, bo myślałam, że te dekory(a jest ich sporo) wywindują cenę, ale wiem, ze bez nich uroku by nie było:)

Renatka, Goga, dzięki dziewczyny za gratulacje. Fotelik raczej nie stanie w sypialni, myślę o salonie, który na razie jest szaro-biały i chyba dobrze zrobiłby mu taki akcent kolorystyczny;) Ale jak już dotrze, to przymierzymy i podejmiemy decyzję:)

 

Dziewczyny, podziwiam Was za te rozłąki:yes: My mieliśmy tylko raz taki epizod i w miarę możliwości nie chcielibyśmy powtarzać. Wolimy zarobić trochę mniej, ale być z całą rodziną. Ale wiadomo, każdy ma jakieś priorytety i dobrze, życie nie jest nudne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, nawet bardzo mi się podoba. Nie wygląda jak koniczynkowa łazienka, taka inna. I jak na dodatek cena super to się nie zastanawiaj:yes:

 

Wroti, fajnie wygląda, dekory nadają jej charakteru, chociaż zupełnie nie moja kolorystyka, ale u kogoś mi się podoba.

Zgadzam się z Gosią, łazienka zupełnie jak nie koniczynkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroti, mnie się podoba bardzo. Jak piszesz jeszcze, że cena przyzwoita, to ja jestem bardzo na tak, bo myślałam, że te dekory(a jest ich sporo) wywindują cenę, ale wiem, ze bez nich uroku by nie było:)

Renatka, Goga, dzięki dziewczyny za gratulacje. Fotelik raczej nie stanie w sypialni, myślę o salonie, który na razie jest szaro-biały i chyba dobrze zrobiłby mu taki akcent kolorystyczny;) Ale jak już dotrze, to przymierzymy i podejmiemy decyzję:)

 

Dziewczyny, podziwiam Was za te rozłąki:yes: My mieliśmy tylko raz taki epizod i w miarę możliwości nie chcielibyśmy powtarzać. Wolimy zarobić trochę mniej, ale być z całą rodziną. Ale wiadomo, każdy ma jakieś priorytety i dobrze, życie nie jest nudne;)

 

Yuczka fotel na pewno ożywi salon. U Reni1980 w szarym salonie jest fioletowy fotel, super wygląda. Sama się nad takim zastanawiam. Jeden mocny akcent kolorystyczny i cudnie będzie.

 

Ja teraz wybieram tapetę do sypialni i szafeczki nocne.

Listwy zamontujemy w przyszłym tygodniu i nie wiem co później będziemy robić bo w domku nie bardzo jest już co;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka, później ogród;) Wiosna się akurat zrobi:yes:

Ja na szafeczki jeszcze troszeczkę poczekam, właśnie finalizujemy sprzedaż mieszkania, to już niedługo (tzn ok. miesiąca;) i listwy też muszę zamówić i u mnie została jeszcze spiżarka. Wczoraj wyczyścilam wreszcie garderobę naszą to kolejny kroczek do przodu;) Ciuchy do końca można poprzewozić, bo na razie to tylko te, w ktorych najczęściej chodzimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nas wiosną czeka taras, też najprawdopodobniej drewniany.

Gosiu my spiżarkę obniżyliśmy o pół metra w dół, są do niej dwa malutkie schodki, ale dzięki temu mogę tam wchodzić bez schylania się.

Miejsca faktycznie jest dużo, narazie mam regał z półkami tylko na jednej ścianie, na drugiej stolik i pudełka pod nim, druga kącik to męża sprzęty, ale jak kupimy garaż to spiżarka będzie cała dla mnie, wtedy już będę musiała kombinować czym ja zapełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej gotowej do pokazania to i ja nie mam:)

Dopiero jak mąż się przeniesie ze swoim asortymentem to będę miała ład i porządek.

 

Gosiu my narazie zastanawiamy się nad tarasem, wcześniej bałam się robić drewniany, teraz chce. Czekam aż nasz stolarz wróci z zagranicy i wtedy porozmawiamy o szczegółach, ale to dopiero za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczka u mnie mąż nie wyjeżdżą jak dawnie po tym jak synuś tatusia 6 tyg nie widział i stwierdził co to za pan, młody miał wtedy 20 mc ,mężem to bardzo zabolało ,teraz postanowiliśmy ,że wyjedzie jak w tamtym roku na 2 mc i w tym na 2 mc na ten rok koniec może w przyszły .Mój M ma dobrze bo taki wyjazd załatwia sobie z pracy sporo można zrobić za 2 mc pracy tam ,kalkulacja była prosta mamy tylko troszę ponad 10 tys pożyczki i chyba więcej brać nie będziemy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny u mnie też będzie taras drewniany ,w tym roku część ok 20 m ,może na jesień uda się drugie 20 m u mnie będą raczej dechy modrzewiowe reflowane cena w tamty roku 60 zł metr kwadratowy.

 

My oprócz obudowy kominka na ten rok planujemy sypialnię ,schody się robią ,opłytkować balkony i dokończyć balustrady ,schody do domu z kostki .

Góna łazienka pewnie przyszły rok .A i chcemy kupić pompę ciepła do ogrzewania wody zrezygnowaliśmy z solarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas tez jest wszystko przygotowane pod pompe ciepła do ogrzewania wody :)

 

co do rozlak to ja mam przekichane ;)

mąż ma taka prace ze jezdzi po swiecie i np w lutym wpadł w piatek przepakowac sie z zimowych ciuchow bo był w Szwecji na letnie i w poniedziałek wyleciał na Karaiby

 

nic w domu nie jest robione własnie ze wzgledu na jego wyjazdy bo ja nie bede sama decydowac o roznych sprawach a juz napewnonie bede pilnowac robotnikow bo sie nie znam :(

Edytowane przez qqrq5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas tez jest wszystko przygotowane pod pompe ciepła do ogrzewania wody :)

 

co do rozlak to ja mam przekichane ;)

mąż ma taka prace ze jezdzi po swiecie i np w lutym wpadł w piatek przepakowac sie z zimowych ciuchow bo był w Szwecji na letnie i w poniedziałek wyleciał na Karaiby

 

nic w domu nie jest robione własnie ze wzgledu na jego wyjazdy bo ja nie bede sama decydowac o roznych sprawach a juz napewnonie bede pilnowac robotnikow bo sie nie znam :(

 

Gosiu współczuje mój nawet w tych czasach co sporo wyjeżdżał nie wpadał tylko na przepakowanie walizki w domu był min 2-3 tygodnie a poza domek ok 4 mc w roku .

 

Ja właśnie zamówiłam deseczki na balustradę i czekam na przesyłkę pomaluję i tata ,zamontuje .Czekam na schody .I robię listę roślinek ,bo muszę skończyć nasadzenia w granicy działki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie wiemy co szykuje nam życie, byłoby nudnie i przewidywalnie. A widać tak ma być, że masz teraz spotkać się z mężem;) od dziś trzymam kciuki za Twój plan B:)

Ale na zdjęcia Waszej kuchni to nam przyjdzie poczekać pewnie do Twojego powrotu;)

 

Kuchnia niby jest ale jeszcze jest kilka szczególów do poprawki po moim powrocie (Mala poprawka przy mozaice, we wnece brak listwy i jednych drzwiczek, szufelka chyba juz jest ale polamal sie cokól) Nadal brakuje sprzetu i z tego powodu nie chcialabym jej jeszcze pokazywac.

Wiadomosci z ostatniej chwili to takie ze juz mam prawie wszystkie gniazdka i odkurzacz centralny. Bede miala czym sprzatac. Chociaz nie obylo sie bez komplikacji. Gniazda byly za malo osadzone i potrzebne byly poprawki. Znow bylo kucie w scianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...