Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja dziś zaliczyłam Ikea ,kupiony narożnik ,stolik pod tv ,forma na tartę kilka doniczek tych z niby koronką i bierzniczek i pierdołki do kuchni .Narożnik i szafka będzie jutro już się cieszę na święta będzie gotowy salon na tip top ,jeszcze dywanik dokupię jak M wróci w zimie nam nie potrzebny bo chodzi podłogówka .

A kominek się robi jest już ocieplony ,opłytowany w sobotę a może w piątek jak się pan wyrobi kładziemy kamień .Mam kinkiet i lampę do przesunięcia więc małe malowanie mnie czeka ale jedną warstwę zrobię wszędzie więc szybko pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laseczki:) właśnie zdałam sobie sprawę, że się starzeję... tak właśnie tak... litery rozmazane, mimo, że nic nie piłam. Oj! okulista bankowo...

Wieści z frontu: Czeka Pan z odwiertem studni, posadkarze i pan od balustrady... a tu deszcz jak na złość pada i dojazd drogą gminną nie jest możliwy.Osobiście próbowałam w sobotę i więcej nie spróbuję bo mnie w poprzek drogi postawiło, 5 cm od betonowego słupa. Dziękuję uprzejmie:)

Mój mąż miał tylko frajdę, jadąc za mną drugim autem.Do tej pory jak sobie przypomni to się śmieje:)

Wystawiłam dziś na sprzedaż moją chatkę;( Ciekawe czy uda nam się sprzedać...

Mam upatrzone drzwi wew. , kafle i meble do łazienki na górze, deskę podłogową do salonu, kuchnię, stół do jadalni i oczywiście super piękny, wygodny narożnik do salonu. Siadając na nim w sklepie miałam ochotę zawołać: biorę go!, proszę zapakować ze mną w środku,( tak mi dobrze było:):))

 

tylko keszu brak.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. U nas z nowości budowlano- wykończeniowych to nic bardzo się nie dzieje, razie tylko kupujemy a to kibelki a to prysznic, grzejniki no i właśnie mam do was pytanie odnośnie grzejnika do łazienki bo nie wiem jaki wybrać mam beżowe/kremowe płytki i jaką wybrać suszarkę białą czy chromowaną ?

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki Kochane,

chyba nadszedł czas żeby się pożegnać.

Może nie całkowicie, bo na pewno będę zaglądać, kibicować i w miarę możliwości coś doradzać.

Od teraz właśnie, zaczyna się nowy etap w naszym życiu, zarówno prywatnym jak i zawodowym i na fm będzie mniej czasu. Trzymajcie kciuki za powodzenie.

 

Chciałabym Wam baaardzo podziękować za wszelkie rady, za wspólnie spędzony czas.

Dziękuję, że byłyście ze mną w trudniejszych momentach, dziękuję również, że dzieliłyście ze mną każdą, nawet najdrobniejszą radość.

Mimo, że znamy się tylko wirtualnie, jesteście mi bardzo bliskie i cieszę się że połączyły nas nasze wymarzone domki:)

 

Moja przygoda z muratorem na pewno się nie kończy.

Koniczynka jest taka jaka miała być, o jakiej marzyłam, ale muszę poświęcić jeszcze sporo czasu, żeby zgrać wszystkie dodatki a inspiracje tu zawarte są bardzo cenne.

 

Spełniły się nasze marzenia, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Teraz wreszcie będziemy mieli czas na realizację innych planów a tych jest mnóstwo.

Przed nami nowe wyzwania i cele.

 

 

Wam moje Kochane życzę, abyście w swoich domkach były szczęśliwe z tymi, których kochacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia aby wszystkie inne cele i marzenia udało się zrealizować :)

 

 

Wczoraj wyrwałam ósemkę, dzisiaj delikatnie mówiąc " umieram". Mam nadzieję że ból szybko minie bo za miesiąc kolejna.

Z nowości budowlanych dzisiaj miał dotrzeć prysznic i kibelki.

 

Pozdrwiam wszystkich. Nareszcie mamy wiosnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...