Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

usunęłam bo w listopadzie mam mieć zabieg i musiałam je wyrwać, bolało teraz a po zabiegu to chyba zwinę się z bólu no ale jakoś będę musiała wytrzymać.

 

Ja trzy ósemki musiałam usunąć chirurgicznie, bo zabierały miejsce pozostałym ząbkom. Jeszcze jeden został mi do wyrwania, ale dopóki nic nie boli to się nie śpiesze do dentysty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia mnie też ciekawi Twoja kuchnia. Długo każesz nam na nią czekać. Jak pobyt u męża?? Co ciekawego upolowałaś??

Buziaczki:*

 

Kuchnia jeszcze dalej w rozsypce, niechcialabym pokazywac czegos co nie jest jeszcze dopracowane. Nawet okapu nie mam zawieszonego:( Od tamtej pory jeszcze nic sie nie zmienilo. Jestem juz w domku, wiec szybko powinnismy nadrobic zaleglosci i napewno wrzuce fotki.

Pobyt jak zawsze udany, a zakupki bardzo skromne. Kilka koszulek i kurteczka na wiosne.

 

Dzisiaj u nas była piekna pogoda, no i grzech byloby jak bym nie zaczela myc okien. Rowniez sprzatalam w domku, az od razu zrobilo sie inaczej.

Jutro ciag dalszy.

 

A przeprowadzka zaplanowalismy na 29 maja. To juz calkiem nie dlugo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię i kwiecień bo ja kwietniowa ,roślinki się budzą do życia i maj też bo kwitną kasztany,bzy a u mnie wiosna i w salonie i w jadalni ,w jadalni bukiet baź któe dostałam od mojej trójcy a w salonie http://images47.fotosik.pl/1438/ea35e627ab35b8d4med.jpg którego sama sobie kupiłam bo uwielbiam ich zapach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię i kwiecień bo ja kwietniowa ,roślinki się budzą do życia i maj też bo kwitną kasztany,bzy a u mnie wiosna i w salonie i w jadalni ,w jadalni bukiet baź któe dostałam od mojej trójcy a w salonie http://images47.fotosik.pl/1438/ea35e627ab35b8d4med.jpg którego sama sobie kupiłam bo uwielbiam ich zapach .

 

Ale u Ciebie domowo, sielsko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zdjęcia jeszcze Sylwia bez fugi ale cegiełka cieszy moje oko http://images45.fotosik.pl/1437/654b371873c5ea4dmed.jpg

 

Ja już byłam w paru sklepach i oglądałam tego stone mastera - podoba mi się bardzo i co najważniejsze ma tylko 1cm grubości !! zdecydowanie będziemy go kładli tu i tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...