Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wiosennie :) U nas nic się nie dzieje poza "wielkim błotkiem i bałaganem" na działce, mąż dokańcza bramy garażowe (zdjęcia będą później). Chciałoby się pójść coś robić ale na razie czekamy na dachowców bo coś dach przecieka tzn fuga i poddasze niestety musi czekać. Ja z moim Miłoszkiem chorujemy, dopadło nas coś paskudnego kichanie i smarkanie u nas na topie.

 

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się sposobem nie podzielę bo niezależnie od metody katar u córy zawsze trwa tyle samo czyli ok. 10dni...... Ale równiez stosuję wodę morską i dmuchanie noska po niej jako formę oczyszczającą a przed spaniem otrivin. Dodatkowo wit.C więc działanie niemal identyczne jak u Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas wyjątkowo tego sezonu katar tak samo u mnie i u dziecka trwa około 3 tyg. więc wczoraj poszliśmy już do lekarza ale on stwierdził że to najprędzej na tle alergicznym więc musimy szukać teraz jakiegoś alergologa a tak jak wcześniej miał karat to 2 razy dziennie inhalacja z soli i berodual i po 2-3 dnia już było po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej odnośnie tujek i świerków to u ja stosuje nawóz osmocote. Jest dość drogi ale wydajny, stosuje sie go dwa razy w roku. W pierwszym sezonie tez kilka tujek mi sie nie przyjęło. Zauważyłam że na mojej działce drzewka sadzone na wiosnę szybciej rosną niż te jesienią.

 

Z wieści budowlanych to tyle że zamówiłam płytę na podstopnice na schody. Jutro panowie będę przygotowywać salon, kuchnię i kominek do malowania. Znów podgonimy prace budowlane. No i będę mogła pochwalić się w końcu kuchnią. Aż wstyd że tak długo czekacie. Chociaz ja też niecierpliwię się do efektu końcowego.

 

Buźki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiosennie:D

Dziś urlopuję, więc mam chwilę żeby do Was zajrzeć.

Widzę że roboty i zakupy idą pełną parą, super, tylko coś zdjęć nie pokazujecie...

 

U nas z braku czasu, w domku nie działo się nic, ale już materiały kupione i może przed Świętami (jak mąż znajdzie chwilę) poddamy sypialnię małemu liftingowi.

Będzie tapeta i zmiana koloru, dojdą szafeczki i reszta dodatków.

 

W koniczynce zrobiło się wiosennie, kwieciście i trochę kolorowo. Teraz zajęliśmy się dekoracjami Wielkanocnymi, no i ogrodem. Sporo kwiatów nowo posadzonych, niektóre kwitną a niektóre przygotowują się do rozkwitu. Pięknie się robi.

 

Pozdrawiam Was:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestawiłyście zegarki dziewczyny? Bo u mnie nie tylko zegarek przestawiony:)

Jak zwykle miałyście racje. U nas w tym roku nastąpią wielkie zmiany. Może nie tak planowaliśmy, a wyszło nawet lepiej.

 

Pozdrawiam przy słonecznej niedzieli

 

No właśnie przed chwilą na facebooku zobaczyłam co lubisz i się domyśliłam;)

Faktycznie, spore zmiany i u Was:D

Super, ogromne gratulacje:)!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super GRATULACJE!!! u nas Miłosz też opowiada że chce mieć dzidziusia ale musi jeszcze poczekać. coś ostatnio mało tutaj zaglądających. U nas też, nareszcie dostałam pracę wiec nie ma czasu teraz już na nic. na budowie nic się nie dzieje, zbieramy kasę na dalsze inwestycje.

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super GRATULACJE!!! u nas Miłosz też opowiada że chce mieć dzidziusia ale musi jeszcze poczekać. coś ostatnio mało tutaj zaglądających. U nas też, nareszcie dostałam pracę wiec nie ma czasu teraz już na nic. na budowie nic się nie dzieje, zbieramy kasę na dalsze inwestycje.

 

pozdrawiam !

 

Wroti w takim razie i dla Ciebie wielkie gratulacje:)!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przed chwilą na facebooku zobaczyłam co lubisz i się domyśliłam;)

Faktycznie, spore zmiany i u Was:D

Super, ogromne gratulacje:)!!!!

 

Dzisiaj na necie wszystkie poradniki przeczytałam, żeby choć trochę się podszkolić:) Bo zielona jestem w tym temacie. Trzy lata prawie czekaliśmy, aż się udało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...