Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pewnie że jest lepiej jak między dzieciakami jest mniejsza różnica wieku ale niekiedy trzeba poczekać. teraz jest nam już w pewien sposób wygodnie, Miłosz jest już większy, chodzi do przedszkola można nazwać go już "prawie " samodzielnym. Chciałabym mieć drugiego dzidziusia ale mam nareszcie pracę więc nie chce od razu iść na urlop a poza tym teraz nie mamy warunków na 2 dziecko. Mam nadzieję że kiedyś nadejdzie taka chwila że będziemy mogli się zdecydować na dzidziusia. Mówią że w dzisiejszych czasach dziecko to luksus i mogę się też z tym zgodzić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie firan niet, więc jeden problem z głowy, okna i futryny z zewnątrz pomyte wszystkie, w środku tylko co niektóre;) ale to mogę zrobić nawet jeśli będzie padał deszcz. Z ogrodem jesteśmy w czarnej ...choć pierwszy sprzęt zakupiłam;) grabki coby trawkę przegrabać po zimie. Na pierwszy rzut pójdzie szpaler z iglaków z tyłu działki, musimy dokupić jeszcze kilka drzewek i krzaczków owocowych, zostawiłam sobie miejsce na malinki, truskawki. W tym roku po raz pierwszy będę miała swoje warzywa. Trzymajcie kciuki żeby cokolwiek wyrosło, przy moich ogrodniczo-roślinnych zdolnościach;)

 

Gosiu u mnie firany tylko w salonie i jadalni ale tu brak zasłon latem będą upinane na boki .

Ja też w ziemi grzebać nie lubię ale cieszą mnie moje kwitnące krokusy wschodzące tulipany i hiacynty więc kopie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laski:)

Na pewno spodziewałyście się mnie ze zdjęciami. No ale mam nadal złą wiadomość aparat się nie odnalazł:bash: W sobotę będzie u nas w starym domku malowanie więc po cichu liczę że wtedy się odnajdzie. Mąż na mnie tylko się dla tego nie zezłościł bo mam teraz haka na niego:D

Zrobiliśmy fajna strukturę w wiatrołapie i na kominku (oczywiście obie inne). Salon też pomalowany. Została nam tylko klatka schodowa i dokończyć listewki przy schodach.

Wczoraj uruchomiliśmy odkurzacz centralny. Wszystko idzie do przodu.

 

Dziękuje za wszystkie gratulacje:) Powiem że czuję się bardzo dobrze, trochę boli mnie brzuch i najgorsze są piersi a tak poza tym mam mniejszy apetyt. Muszę sie zmuszać do jedzenia. Ale ogólnie jest super.

Oby tak dalej to będzie dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz możesz robić fochy kiedy chcesz;) ale szczerze to jak teraz sobie pomyślę co mój M przez moje ciąże znosił to aż mi go szkoda. Pierwsza ciąża była zagrożona, musiał przejąć obowiązki domowe, gotowanie i sprzątanie, musiał pracować i dodatkowo znosić moje złe samopoczucie i marudzenie:D

 

Marudna to ja zawsze byłam więc to się wiele u mnie nie zmieniło. Mam nadzieje ze nadal będe się czuła tak jak teraz to wszystko będzie ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...