Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sylwia nasz kolejno rozkłada się ze 160cm-205cm-250cm. Powiem szczerze, że na co dzień stół jest złożony, nawet jak mamy gości (4 obcych, czyli z nami 6 osób, dzieciaków nie liczę bo one dawno śpią:D) to jest wygodnie przy tych 160cm. Natomiast jeden raz na parapetówie rozkładałam stół do 250cm, super wygodnie, wszyscy się pomieścili. Ja musiałam mieć opcję jeszcze większą niż 205cm, w święta czy inne rodzinne spędy potrzebuję większego stołu więc czasami się przydaje;)

 

A jak rozłożyłaś na 250 to ile osób wtedy siedziało przy nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodzenie będziesz miała takie samo jak balustradę?

 

Tak też drewniane takie albo takie ala foszty ,drzewo pocięte pościągana kora .

A chorwacja pewnie na 80 % bedzie ewentualnie Bługaria ale dopiero w 2 połowie sierpnia wię spokojnie .Nasza forumowa kala ma propozycję do Chorwacji i może u niej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sylwia bardzo chciałabym zobaczyć waszą strukturę bo sama czegoś szukam :) ale poczekam cierpliwie na odnalezienie aparatu :) U nas niestety wszystko stoi, wszyscy wróciliśmy do pracy mąż po dość długiej przerwie ja też pracuje Miłosz do przedszkola. Mimo wiosny i takiej pogody chyba mam jakąś depreche ;/ nic mi nie pasuje, ciągle marudzę, beznadzieja. :( :(

 

Pozdrawiam cieplutko :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroti na taki nastrój pewnie ma też wpływ to że został przesunięty czas. Ja zawsze potrzebuję kilku dni żeby sie przyzwyczaić do nowych godzin wstawania:)

 

Ja do tej pory zawsze mialam porządek i lubię żeby wszystko mialo swoje miejsce, ale ostatnio powiem że wszystko mi się wywróciło do góry nogami i nawet po lubiłam trochę taki nie ład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mam taki bałagan w domu że coś mi się robi. Jak wróce z pracy to pewnie nic mi się nie będzie chciało, a za pasem święta a ja jeszcze nic nie tknęłam. Na budowie to samo zdało by się pójść i trochę ogarnąć a ja mam takiego lenia niechcieja że szoook. No ale teraz wracam do pracy co by szef nie widział :D :D

 

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Pogoda u nas beznadziejna wręcz okropna, dlatego postanowiłam dzisiaj iść do fryzjera i chyba nie jestem zadowolona. ;/ miałam już tak długie włosy a tak mnie obchytoliła że szoook. teraz najlepiej miesiąc dwa nikomu się nie pokazywać. Porażka. Jak to moja mama stwierdziła że wszystkie "wiejskie" fryzjerki to mogą psy jednynie strzyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też muszę dołączyć do grona osób u których pada deszcz a nawet śnieg. Dzisiaj moja siostra robi malowanie pokoju i wogóle nie chce schnąć farba:(

Ja byłam w czwartek u fryzjera trochę zmieniłam fryzurkę ale też nie jestem do końca zadowolona. Chociaż włoski teraz tej długości łatwiej mi ułożyć niż wcześniej. Mój mąż też lubi jak ma długie włosy. Chociaż ona z czasów nastolatki mnie nie znał ale mówi że lubi mnie z takimi. Raz jak za mocno ściełam to złościł się caly wieczór. Choć pocichu wam powiem że ma trochę racji, sama źle się czułam z mocno krótkimi.

Miłego weekendu trzymajcie się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...