Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystkie chyba przygotowujecie się na święta, nikt tu nie zagląda :) Ja w tym roku nic nie robię święta u rodziców i teściów pewnie w przyszłym roku jak już się wprowadzimy( mam taką nadzieję) to będę miała ręce pełne roboty ale jak na razie to nie przemęczam się w domu. Posprzątałam tak z wierzchu, żadnych wypieków. No może babkę .

 

Pozdrawiam :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chciałabym aby dostały się do naszego wiejskiego przedszkola. Ono jest najbliżej bo 3 km od domu. I tak bez samochodu się nie obędzie, kolejne są w mieście 9 km od nas, to już trochę za daleko bo robi się 36km codziennie. O prywatnym przedszkolu u nas w okolicy nie słyszałam, ale się tez specjalnie nie orientowałam. W mieście są 2 przedszkola, państwowe (szanse jeszcze mniejsze niż w naszym wiejskim), drugie prowadzą siostry zakonne (strasznie oblegane).

Zobaczymy:)

 

No to faktycznie krucho z tymi przedszkolami. U nas w mieście jest ponad 30 przedszkoli (państwowych i prywatnych razem) ale w państwowym pierwszeństwo mają dzieci zameldowane w mieście, więc "wiejskie dzieci" właściwie nie mają szans..... Na szczęście prywatnych przedszkoli w bród, jedynie kaska sporo większa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Miłosz chodzi do przedszkola w małym miasteczku i zapisywałam go dopiero w połowie września i nie było problemu z nie przyjęciem go. Nawet teraz od stycznia doszły jakieś nowe dzieciaki do jego grupy. Od dzisiaj już wolne, święta świętami ale trzeba zrobić coś dla siebie w końcu się zarabia marnie no ale na jakieś szaleństwo u kosmetyczki powinno starczyć.

 

:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati jest już przyjęty do przedszkola prywatnego.Do państwowych składaliśmy podania ale tam marne szanse. W prywatnym wystarczyło teraz wpłacić 300 zł wpisowego i tu uwaga: zapisać dziecko odpowiednio wcześnie:):) Zaklepałam miejsce, będąc w ciąży. :) A 3 latka skończy w grudniu, nie uważam jednak, żeby był za mały a sądząc po pyskowaniu to idzie mu jak 5 latkowi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...