Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

To żadne dziwy. Dostawa prądu na okres budowy nazywana jest taryfą budowlana i jest sporo większa od normalnej taryfy na którą można przejść po zdaniu do rejonu papierów o odbiorze domu do użytkowania. U nas taki właśnie system obowiązuje. Być może w zależności od dostawcy gazu i regionu Polski są jakieś rozbieżności.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My jak podpisywaliśmy umowę to pani pytała jaki metraż i co będzie na prąd u nas będzie na pewno kuchenka, gazu nie ciągniemy bo mamy 150 metrów już tak daleko ciągliśmy wodę i kanalię i są to duże koszta .Więc wszystko będzie na prąd ,oraz solary tu gdzie mieszkam płacę 180-190 a mam gaz .Goga topnaliczają z góry do jak nie zużyjesz to potem masz nadpłatę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prądu budowlanego nie miałam i nie mam ,ciągneliśmy od sąsiada a teraz własny pan co brał papiery i schematy do sprawdzenie zrobione przez elektryka powiedział ,że nawet w urzędzie pewnie rzeczy się omija .Pewnie chodzi o kaskę bo trzeba zapłacić fV przyłączeniową co w naszym przypadku to 2100 zł i od razu płacisz im rachunki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też kominek nr 2 to faworyt, mąż zaakceptował więc może będzie taki.

 

Wczoraj był u nas sąsiad który pracuje na składzie budowlanym i mówił że od przyszłego tygodnia styropian drożeje o 15-20% i chyba zdecydujemy się kupić teraz. Dziś mamy policzyć ile dokładnie trzeba i ma nam dać wycenę ile by nas to kosztowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tez mogę tu za Wami się przywlec , skoro jak Yuka nie jestem koniczynkowa??

 

No ja też Nie ale wszystkie tu już bierzemy się za wykańczanie to może być wykańczalnia.Mąż mój wczoraj miał doła co rzadko się zdaża ,pomagałam mu zakładać folie na ocieplenie jakoś kleić się do stelaża się nie chciało i pod nosem powiedział mogłem to ocieplanie komuś zlecić ,mam nadzieje ,że do jutra mu przejdzie dziś jest 24 w pracy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też Nie ale wszystkie tu już bierzemy się za wykańczanie to może być wykańczalnia.Mąż mój wczoraj miał doła co rzadko się zdaża ,pomagałam mu zakładać folie na ocieplenie jakoś kleić się do stelaża się nie chciało i pod nosem powiedział mogłem to ocieplanie komuś zlecić ,mam nadzieje ,że do jutra mu przejdzie dziś jest 24 w pracy .

 

Przejdzie mu na pewno, ale w końcu nie ma się co dziwić, całe dnie w pracy, na budowie też chciałoby się porobić wszystko solidnie i w miarę szybko a nie zawsze się tak da.

Mój jeszcze dołów budowlanych nie miał, to ja częściej martwię się jak da radę ze wszystkim, ale to twardy typ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z tyl ,że u nas pełny garaż blaszak wełny jeszcze plus 5 merów3 styropianu i innych rzeczy, domu zagracać nie chcemy bo przed nami wylewki w salonie i jadalni połowa od ziemi do sufitu zawalona styropianem na wylewki .Przejdzie mu pewnie taki mały kryzys ,kupił folie dość grubą z certyfikatami i jest dość sztywna ,jak by było cieplej pewnie byłaby mniej ,właśnie dzwonił ,że w piątek bierze wolne i ma nadzieje podrobić robotę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...