Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie cieplutko :) dzisiaj pogoda nas rozpieściła, było pięknie oby takich dni więcej i coraz bardziej cieplejszych. U nas prace ruszyły, bardzo powoli i mozolnie no ale ruszyły. Pod koniec tygodnia wstawię zdjęcia. Na początek poszło obsadzanie parapetów. Mam nadzieję że już nie długo będą coraz większe efekty.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwia ja na samym dole mam takie taki jaśniutki kremowy prawie że biały bo ja lubię jasne ściany

 

Hej:)

U mnie też jaśniutki w salonie kolorek. Miał być biały ale jednak takie przełamanie koloru sprawia że jest troche cieplej w domku:)

 

Marzenna mam nadzieje ze dodasz mnie do znajomych, tez chetnie zobacze zdjecia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam baardzo pozdrowić naszych dzisiejszych gości, którzy wpadli znienacka obejrzeć koniczynkę:)

Może się ujawnicie na fm;)

Nie było nam dane się poznać, ale mam nadzieję, że domek się spodobał:D

 

Witam.Przepraszamy za wtargnięcie.Domek śliczny.Mieliśmy tylko obejrzeć z ulicy ,ale nie mogliśmy się oprzeć.Mąż był taki miły i oprowadził nas po waszym domku.Dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:)

Wroti, ja czasem zaglądam, ale jakiś brak weny na fm mnie dopadł.

Super że działacie, pochwal się postępami:yes::yes:

Ja miałam pokazać co nowego u nas, ale cały czas prace trwają więc jak będzie już wszystko to się pochwalę:cool:

 

Za dwa tygodnie wchodzi Pan płytkowy, robimy schody i balkony. Potem balustrady i taras.

 

Mam nadzieję, że wszystko się uda zrobić w maju bo potem mamy mnóóóóóstwo pracy.

Edytowane przez Karollinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu ciiiszaaaa ;( nikt chyba nie ma czasu żeby zaglądnąć, wiec ja się odezwę u nas praca wrze ( jestem taka szczęśliwa) a jutro czeka mnie bardzo cięzki dzień do wyrwania idzie kolejna ósemka. Tak się straszliwie boję ;(

 

Ja zaglądam, ale że nikt nic nie piszę to tylko na zaglądaniu się kończy. Straciłam ostatnio trochę powera, ale nie długo trochę odpocznę i nabiorę siły na następny etap wykańczania. Tym razem kostka przed nami.

 

A za ósemki trzymam kciuki:) Wiem co to za ból, ja już trzech nie mam. Moje mają korzenie normalnie wielkości zęba albo i większe. Tylko chirurg daje sobie z nimi radę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia a jak się czujesz??

 

Różnie to bywa. Raz lepiej raz gorzej. Największy mam problem z jedzeniem. Nic mi nie smakuje. Zmuszam się żeby coś wcisnąć w siebie. No i ostatnio mam dużo zajęć, wracam tak 18-19 do domu i czuje sie zmęczona. Nie miala czasu do tej pory sprzatac w domku. Dopiero teraz mam zamiar zrezygnowac z kilku dodatkowych zajec i troche sie wziać za przeprowadzkę. Siostry tez beda mialy sporo wolnego wiec powinnyśmy ogarnąć wszystko w najbliższym czasie.

 

Co u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja również zaglądam ale o czym tu pisać?? W chałupce nic się nie dzieje, trochę prac w ogrodzie było ale efektów spektakularnych nie ma bo roślinki małe.... W zeszłym roku na jesień wsadziliśmy prawie 100 sosenek i 90% z nich nam przemarzła ;( Teraz posadzone są na to miejsce świerki i trochę modrzewi - na razie piękne i zieloniutkie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa. Raz lepiej raz gorzej. Największy mam problem z jedzeniem. Nic mi nie smakuje. Zmuszam się żeby coś wcisnąć w siebie. No i ostatnio mam dużo zajęć, wracam tak 18-19 do domu i czuje sie zmęczona. Nie miala czasu do tej pory sprzatac w domku. Dopiero teraz mam zamiar zrezygnowac z kilku dodatkowych zajec i troche sie wziać za przeprowadzkę. Siostry tez beda mialy sporo wolnego wiec powinnyśmy ogarnąć wszystko w najbliższym czasie.

 

Co u Ciebie?

 

Sylwia dbaj o siebie i nie przemęczaj się za bardzo;)

czekamy na zdjęcia Waszego domku bo już tyle zrobione a Ty nic nie pokazałaś.

Fajnie że będziecie mieli małego lokatora, musisz myśleć o urządzaniu pokoiku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zrobię juz nie dlugo, moze nawet w ten weekend. Odnalazł się aparat, za łóżkiem mojej siostry. Ale nawet mężowi o tym nie mówiłam bo nie ma czasu jechać na budowę.

Dzisiaj i jutro tak samo wracam późno do domu. Wiem że muszę zwolnić, bo ostatnio po 12-13 godzin jestem poza domem i boję się żeby coś z dzidziusiem nie było źle.

O pokoiku zaczynam tylko na razie myśleć. Na razie nie mam żadnego pomysłu. Będzie zależało czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Tak bardzo się cieszymy że nie będziemy sami. Że po 3 latach małżeństwa udało nam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...