Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Zaglądam w wolnej chwili a tu cisza i zastój.

U nas w domku bardzo nic się nie dzieje, za tydzień zaczynamy płytkowanie schodów i balkonów.

Za domem powstał fajny kącik relaksacyjno- wypoczynkowy. Całe wolne chwile tam spędzamy:D

Wczoraj zdecydowaliśmy się wreszcie na wyjazd wakacyjny, z jednej strony bardzo się cieszę, z drugiej wcale mi się nie chce wyjeżdżać z domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

trzeba wyjechać! inaczej człek nie odpocznie:) my jedziemy nad nasze polskie morze. w ubiegłym roku nie byliśmy nigdzie bo budowa;) i to był błąd. Tym razem zagroziłam że jak M nie chce to niech M nie jedzie, ja jadę! efekt murowany.....:):) jedziemy razem:)

kafli jednak jeszcze nie będzie, są kupione ale tani polecony Pan Kafelkowy okazał się poleconym , drogim Panem Kafelkowym. Nasza imprezka komunijna będzię prowizorką w każdym calu.... nie skończymy niczego. Jestem tak przygotowana na tę komunię jak Polska na Euro 2012:) Buźki:):):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 maja:) ja też pomyłam dziś okna:) to chyba jedyna rzecz skończona w nowym domku:) a nie sorry nie ma parapetów;) czuję jednak, że będzie fajnie... oby nie padało . Módlcie się dziewuchy, bo deszcz grozi katastrofą. Może po Komunii jakąś fotorelację przedstawię , a o prowizorycznych rozwiązaniach książkę napiszę. "Moje patenty na odrobinę cywilizacji". Rozdział pierwszy będzie o moim systemie alarmowym, który chula bez prądu. Drugi o wodzie w kranach bez podłączania do sieci miejskiej tudzież studni. Kolejne na szczęście jeszcze nie powstały ale wszystko przede mną:) Edytowane przez Grandzia13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy, żyjemy i mamy się całkiem dobrze:D

A co u Ciebie?

Ciekawe czy druga Sylwia już mieszka w koniczynce?

 

Jeszcze nie mieszkamy, w następnym tygodniu planujemy przeprowadzkę. U nas ciągle jakieś małe prace trwają. Teraz robimy trochę na zewnątrz porządek. Dodałam kilka zdjęć. Trochę nie aktualne już, następnym razem pokaże jak jest na dzień dzisiejszy. Przepraszam za nie porządek, ale nie podnoszę nic ciężkiego więc robiłam fotki tak jak wszystko stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,troche tu nie zaglądałam ale ciągle jest tysiąc rzeczy do zrobienia. U nas duużo się dzieje panowie kładą już płyty w dwóch pokojach na górze ale od jutra przestój prawie dwu tygodniowy bo nabrali robot i tak tu trochę zrobią trochę tam. Pokazałabym wam nasze postępy ale muszę pobawić się ze zdjęciami bo są za duże i nie mogę ich wrzucić na forum.

 

:)

 

popracowałam 2 miesiące i chyba chce mi się już wolnego :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobicie, ani się obejrzysz jak będziesz kanapy wybierać ;)

 

Na pewno :) jak oglądam Wasze zdjęcia to już się doczekać nie mogę :) ale wszystko w swoim czasie :) nie ma co się spieszyć do tych największych wydatków ;)

Jestem tylko ciekawa czy salonik nie jest troszkę przymały, bo teraz odnoszę wrażenie że będzie maleńki ale jak oglądam Wasze fotki z kanapami to dość spory się wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy kupowałyście plisy na okno trójkątne? A może inaczej zasłaniacie to okienko. Mogę prości o fotki albo jakieś pomysły.

Plisa będzie kosztowała 600 zł, taką mam wycenę i tak się zastanawiam czy może zrezygnować z niej i kupić coś innego?

 

Postanowione że 2 czerwca 2012 roku przeprowadzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko ciekawa czy salonik nie jest troszkę przymały, bo teraz odnoszę wrażenie że będzie maleńki ale jak oglądam Wasze fotki z kanapami to dość spory się wydaje :)

 

A mi wręcz przeciwnie, wydaje się raczej mały ale miałam tego świadomość od samego początku więc nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czy kupowałyście plisy na okno trójkątne? A może inaczej zasłaniacie to okienko. Mogę prości o fotki albo jakieś pomysły.

Plisa będzie kosztowała 600 zł, taką mam wycenę i tak się zastanawiam czy może zrezygnować z niej i kupić coś innego?

 

Postanowione że 2 czerwca 2012 roku przeprowadzka.

 

Ja bym się trójkątem nie przejmowała - raczej was przez to okienko nikt nie podejrzy a faktycznie ciężko jest coś sensownego wymyślić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się trójkątem nie przejmowała - raczej was przez to okienko nikt nie podejrzy a faktycznie ciężko jest coś sensownego wymyślić...

 

To okno jest dość duże i jak będzie wychodzić się z wanny i patrzeć w lusterko będziemy się czuć niekomfortowo. Domek jest nie daleko ulicy i wieczorem widać co się dzieje w środku.

Widziałam u kogoś rozwiązanie z firaneczką na listewce, ale jakoś ten pomysł nie przemawia do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...