Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich, nikt nic nie pisze nic się nie dzieje ;/ u nas teraz odbywa się kopanie szamba, jutro mają wstawić beton, a poza tym przestój w domu nic narazie nie robimy.

Sylwia jutro już przeprowadzka, mi też mój mąż obiecywał że w czerwcu będziemy mieszkać tylko nie dodał w którym roku :) Można Ci zazdrościć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wroti, dzieje się, oj dzieje, u nas bardzo dużo:)

Aktualnie akcja schody wejściowe i balkony. Ale będzie piknie.

Już się nie mogę doczekać kiedy skończą. W czerwcu mamy jeszcze ogrrromny młyn zawodowy (nasz biznesik kwitnie:wave:) za to 1 lipca wyjeżdżamy odpoczywać:rotfl::rotfl:

Mamy tylko jeden miesiąc w ciągu roku żeby odetchnąć i mamy zamiar to wykorzystać maksymalnie:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

przywitać się przyszłam , a tu proszę, płytki tarasowe na tapecie. :)

Karolinka napisz o nich coś więcej.mam tylko dwa , wymagania względem płytek zewnętrznych:

-nie mogą być śliskie

-mega łatwe w utrzymaniu czystości(czyt. brudne a nie widać ;))

ja też chcę link do stronki biznesowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario ok;)

My plytki mamy typowe na schody, korzilius. One sa takie ciut chropowate, takie bardziej jak kostka.

Ciekawe jak tam Sylwia, czy dzis spedzi juz noc w koniczynce

 

Mam już dwie noce za sobą. W sobotę 2 czerwca oficjalnie się wprowadziliśmy. Chociaż jeszcze ciągle mi się coś przypomina że czegoś zapomniałam z domu poprzedniego wziąć. No i mieszają mi się domy, bo stary i nowy jest mój a na jeden i drugi mówię dom. Trudna sprawa, ciężko nam się połapać. Chociaż jedno wiem, że warto było czekać 3 lata na ten dzień.

Ciągle jeszcze dokupujemy i dopracowujemy szczegóły, ale mimo wszystko jesteśmy dumni i szczęśliwi na swoim. Niedługo jak zakończymy prace budowlane to będziemy mogli zając się tylko przygotowywaniami do przyjścia naszego dzidziusia.

 

Buziaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już dwie noce za sobą. W sobotę 2 czerwca oficjalnie się wprowadziliśmy. Chociaż jeszcze ciągle mi się coś przypomina że czegoś zapomniałam z domu poprzedniego wziąć. No i mieszają mi się domy, bo stary i nowy jest mój a na jeden i drugi mówię dom. Trudna sprawa, ciężko nam się połapać. Chociaż jedno wiem, że warto było czekać 3 lata na ten dzień.

Ciągle jeszcze dokupujemy i dopracowujemy szczegóły, ale mimo wszystko jesteśmy dumni i szczęśliwi na swoim. Niedługo jak zakończymy prace budowlane to będziemy mogli zając się tylko przygotowywaniami do przyjścia naszego dzidziusia.

 

Sylwia gratulacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M właśnie wykańczamy schody wewnętrzne ,m też kładzie klej na styro bo tynk czeka.Ja walczę z chwastami i rabatkami.Trawkę kosiliśmy już od posadzenia 3 razy a sadziliśmy równy mc temu.U nas pada ,zamówiłam na allegro kilka irysów i między mżawką a ulewą sadzę .

yuczka widziałam w Twojej galerii ,że też walczysz w ogrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już dwie noce za sobą. W sobotę 2 czerwca oficjalnie się wprowadziliśmy. (...)Niedługo jak zakończymy prace budowlane to będziemy mogli zając się tylko przygotowywaniami do przyjścia naszego dzidziusia.

 

Buziaki:)

 

Sylwia OGROMNE GRATULACJE!!!! Niech Wam się dobrze mieszka!!! I pomiziaj brzuszk od cioci:)

 

yuczka widziałam w Twojej galerii ,że też walczysz w ogrodzie.

Byłaś i się nie odezwałaś?http://www.emoty-gg.eu/mini/11.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Wstawiłam kilka zdjęć, panowie kończą ocieplanie poddasza, kładą gładź i mają robić łazienki, nie mogę się już doczekać. Czy u was też jest tak duszno ? Nie można normalnie funkcjonować. Nareszcie udało mi się urlop zaplanować jedziemy w sierpniu na 5 dni nad jakieś bajorko z moimi chłopakami. Jeszcze 2 miesiące ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Wstawiłam kilka zdjęć, panowie kończą ocieplanie poddasza, kładą gładź i mają robić łazienki, nie mogę się już doczekać. Czy u was też jest tak duszno ? Nie można normalnie funkcjonować. Nareszcie udało mi się urlop zaplanować jedziemy w sierpniu na 5 dni nad jakieś bajorko z moimi chłopakami. Jeszcze 2 miesiące ....

 

Wroti to super że takie postępy u Was, ja już zapomniałam co to budowa, teraz się upajam swoim domkiem:D

Duszno jest, ale ja tak naprawdę tego nie odczuwam, w pracy klimatyzacja, w domku mamy salon od północnego zachodu i cały dzień jest chłodno.

 

Ja jeszcze tydzień w pracy, w piątek pakowanie, w sobotę wyjazd:D

 

Może zbiorę się i pokażę wam schody wejściowe i balkony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...