Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Jak tutaj, cichutko ! Witam, wszystkich chyba nikt nie ma czasu tutaj zaglądać, od czego zacząć ?! Malowanie na górze zakończone, został dół z małym poślizgiem, pan malarz chwilowo nas opuścił. W tym tyg. również został zrobiony kominek, jest prosty trochę miejsca zajmuje ( mam nadzieję że się pomieścimy), salon jak dla mnie jest za mały o te 10m2, przyjdą święta Bożegonarodzenia i nie wiem gdzie postawię choinkę bo nigdzie nie ma miejsca?! w sobotę kładzenie paneli, i chyba wielkimi krokami zbliża się przeprowadzka, trochę się boję,mieszkamy u rodziców rachunki nas nie interesują , a tam już tak nie będzie tym bardziej że w piątek kończy mi się umowa na pracę a z męża pracą też nie wiadomo jak długo będzie. Wszytko się sypie, ajjj niech ten tydzień już się kończy.

Dobrej nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sylwia, jeśli dobrze pamiętam to byliśmy na podobnym etapie wykańczania mieszkania ? My na chwilę obecną mamy pomalowaną górę prawie skończone łazienki kuchnia już jest na magazynie firmowym, no i schody się robią. Plan był taki że od 1 września mieliśmy mieszkać no ale chyba bliżej listopada dopiero się wprowadzimy. My, jesteśmy tym już zmęczeni to jest piękne i cudowny okres w życiu człowieka ale ciągle coś jest nie tak coś dokupić jeździć szukać, KONICZYNKA WYKAŃCZA NAS a następnie my ją :) Miłego weekendu :) my jutro świętujemy 4 urodzinki naszej pociechy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,ale cichutko ,ja udzielam się w ogródku sadzę koszę ,zaczeliśmy z M ogrodzenie,mamy płytki w garażu i kotłowni ,teraz czekamy na pana od tynku ,bo domek sami ociepliliśmy i zagruntowaliśmy.Na przyszły rok w planie ,podbitka ,taras drewniany ,dalsze ogrodzenie.Oraz dalsze upiększanie ogrodu kaskad z suchym oczkiem i fontanną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
hellooooooo. Tak się wydarzyło, że już sobie mieszkamy........ na początku było b. ciężko, ale się przyzwyczaiłam. 2 pierwsze tyg bez prawdziwego prądu, jak mówi mój syn, teraz powolutku się wykańczamy.

 

Gratulacje:)

Nie długo zniknie wątek jak nie pojawią sie nowe koniczynki. A ja nadaje wkońcu z własnego domku. Podłączyłam się wkońcu ze swiatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwia, to pięknie.:) my będziemy mieć internet w domku w pn. Przymajmniej taki jest plan. Internet oczywiście radiowy, bo jak przystało na koniec świata, na którym mieszkamy, kabel tp nie sięga:) wyszukałam dziś meble dla starszaka, mam nadzieję że się spodobają:.... a jutro Pan zmierzy kuchnię i zrobi wycenę:) ciekawe jak to wyjdzie.... koncepcja z meblami szary abstrakt made in ikea " upadła", pozostały po niej jasno szare kafle w kuchni, które nie koniecznie będą pasowały do nowej koncepcji. kobieta zmienną jest.

 

Pozdrowionka

nanowoentuzjastycznaanna:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was dziewuszki :) u nas też się dzieje, panele położone, drzwi po zakładane schody kończą się, kuchnia będzie za około tydzień do dwóch. musimy dokupić sprzęt do kuchni i piec ale niestety chyba się nie przeprowadzimy w tym roku, brak funduszy , ja już skończyłam pracę ale tyle czekałam to te parę miesięcy nie robi różnicy.

 

Udanego weekendu, może w końcu zmotywuję się dodać parę fotek z naszych poczynań :)

a i meble do pokoju naszego okruszka : BRW PLAY szaro-zielone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAULINKO ile na kuchnię wydałaś? Dziś facet od mebli zabił mnie ceną na meble kuchenne 7500..... liczyłam na jakieś 5000 a tu zonk... nie wiem co robić, czy szukać nowego, czekać.... długo tak o samym blacie i kuchence gazowej pamiętającej PRL nie pociągnę. Kupiłam już sprzęt za 7000 + te nieszczęsne 7500:( masakraaaa) nie mam zabudowy, słupków. kuchnia w L lodówka wolnostojąca... czy to faktycznie tyle musi kosztować???.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że nasza kuchnia też wyszła dużo 8850 zł bez sprzętu a znajomi zamówili kuchnię z BRW wraz ze sprzętem za 12 tys. tylko nie wiem z jakiego materiału.ja mam dół jasny a szafki górne z kolorze dojrzałej wiśni, zamawiając kuchnię nie spodziewałam się tak złej sytuacji finansowej jaką mamy teraz. A sprzęt jaki kupiłaś ? bo my już nie wiemy kogo słuchać i co kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sprzęt siemensa i boscha, dość drogi. znam firmę... lodówkę starą miałam od zawsze , zmywarka stara też się sprawowała... może dlatego... siostra ma cały sprzęt mastercooka, jeszcze go nie używała, ale twierdzi że będzie ok. Jeśli jesteś zainteresowana podam Ci symbole to sobie pooglądasz:) kupiłam w neo 24. dobry sklep, a towar był nastęopnego dnia w punkcie odbioru.

pozdr.

 

moglabym twoja kuchnie zobaczyc?????

ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAULINKO ile na kuchnię wydałaś? Dziś facet od mebli zabił mnie ceną na meble kuchenne 7500..... liczyłam na jakieś 5000 a tu zonk... nie wiem co robić, czy szukać nowego, czekać.... długo tak o samym blacie i kuchence gazowej pamiętającej PRL nie pociągnę. Kupiłam już sprzęt za 7000 + te nieszczęsne 7500:( masakraaaa) nie mam zabudowy, słupków. kuchnia w L lodówka wolnostojąca... czy to faktycznie tyle musi kosztować???.

 

Dziewczyny, 7 tys to i tak nie dużo, ja za meble zapłaciłam prawie 15.

Po budowie i wykończeniu domu żadne ceny mnie nie zaskoczą;)

Wiecie co, zastanawiamy się powolutku po cichutku nad sprzedażą koniczynki, nie żeby nam nie odpowiadał domek, bo mieszka się fantastycznie, ale no cóż, dla zysku. Rozglądamy się spokojnie za działką. Na pewno nie zależy nam na szybkiej sprzedaży o ile w ogóle się zdecydujemy, ale robimy rozeznanie i gdyby się znalazł chętny to raczej zastanawiać się nie będziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że nasza kuchnia też wyszła dużo 8850 zł bez sprzętu a znajomi zamówili kuchnię z BRW wraz ze sprzętem za 12 tys. tylko nie wiem z jakiego materiału.ja mam dół jasny a szafki górne z kolorze dojrzałej wiśni, zamawiając kuchnię nie spodziewałam się tak złej sytuacji finansowej jaką mamy teraz. A sprzęt jaki kupiłaś ? bo my już nie wiemy kogo słuchać i co kupić.

 

Ja też mam cały sprzęt boscha i siemensa, sprawuje się bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...