Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No niby tak może dla tego ,że ja to miałam 5 lat temu no i się znudziło opatrzyło .Białej kuchni nikt z moich znajomych nie ma raczej wenge i brązy królują .Co do łazienek to racja wszyscy co robili remonty 2-3 lata temu to brązo-beży U mnie na pewno takiej nie będzie będzie szaro -kremowa a 2 i 3 łazienka jeszcze nie wiem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:) po wczorajszym rajdzie płytkowym wiem, że nic nie wiem hihihi tzn coś wiem, stella niestety odpadła bo mężowi się nie podoba, a jakby nie było to wszyscy z łazienki korzystać będziemy. Organze znalazłam i powiem, że na kolana mnie nie powaliła aczkolwiek jest opcja, że ją kupimy. W internecie podoba mi się kolekcja flower ale jej niestety nie znaleźliśmy, pozostaje mi szukać dalej, chyba, że przekonam M do kupna flower bez oglądania jej na żywo:)

 

Mój mąż też nie polubił tej kolekcji:) :DPrzynajmniej już wiesz co odpada a co nie. Zawsze to krok dalej:)

Edytowane przez sylwia&radek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:) po wczorajszym rajdzie płytkowym wiem, że nic nie wiem hihihi tzn coś wiem, stella niestety odpadła bo mężowi się nie podoba, a jakby nie było to wszyscy z łazienki korzystać będziemy. Organze znalazłam i powiem, że na kolana mnie nie powaliła aczkolwiek jest opcja, że ją kupimy. W internecie podoba mi się kolekcja flower ale jej niestety nie znaleźliśmy, pozostaje mi szukać dalej, chyba, że przekonam M do kupna flower bez oglądania jej na żywo:)

 

Gosiu flower jak dobrze kojarze to widziałam w Merkury Market w Dębicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...