Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Witam przedświatecznie ;) u Was jak widzę wielkie sprzątanie, stroiki, ja jeszcze ze świętami w lesie.....

Renata mam prośbę, czy nie zostało Ci może parę płytek, dwie, może 3, lub jakieś kawałki tego woodentica ochra co to w salonie położony ?? Chętnie bym przygarnęła w ramach próbnika - koszt przesyłki oczywiście pokryję. Da się cos wykombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam ! nie udało się nam jeszcze przeprowadzić ale na pewno w sobotę przeprowadza. Cieszę się przeogromnie ale jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia, przeraża mnie to najbardziej. Malarz dopiero w środę pomaluje i elektrycy też skończą może jutro może w środę a kiedy mam posprzątać ? Dziewczyny doradźcie mi jak doczyścić fugę która powinna być brązowa a jest tak zaj*** że jest no prawie biała, dzisiaj szorowałam szczoteczką domestosem ale nic niestety nie pomogło, nie mam innego pomysłu żeby to wyczyścić.

 

Pooozdrowienia :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę już z nowych salonów :) od dzisiaj mieszkamy jest jeszcze dopracować to i tamto ale już u siebie :) po 4 latach mieszkania w jednym pokoju z rodzicami było ciężko się rozstać no ale jesteśmy już u siebie z piękną choinką i świątecznym nastrojem.

 

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT ! CIEPŁYCH, RODZINNYCH ORAZ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU składa P. Wrotkowska ze swoimi chłopakami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hej Koniczynki:)

Jak samopoczucie po świętach??? Ja bardzo żałuję, że ten magiczny czas tak szybko minął;) teraz trzeba wrócić do codzienności:)

Mamy wreszcie zamontowaną bramę garażową, od razu domek zyskał nowy, lepszy wygląd. I nareszcie mogę czuć się na 100% bezpieczna:)

 

[ATTACH=CONFIG]157918[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]157919[/ATTACH]

 

i jeszcze świąteczna atmosfera

[ATTACH=CONFIG]157920[/ATTACH]

 

Gosiu koniczynka pięknie się prezentuje:)

Z bramą garażową bardzo elegancko.

 

A ja się cieszę że Święta minęły i że wszystko wróciło do normy;)

Chociaż wszystko było tak jak chciałam i zaplanowałam to jednak byłam zmęczona świętowaniem.

Mój m. tak wypoczął że zaraz po Bożym Narodzeniu wziął się za remonty:D

Zaczeliśmy od pokoju Maluszki, wszystko już przygotowane do urządzenia, teraz moja kolej, muszę wybrać tapetę, farbę, mebelki i dodatki;)

Szafa do wiatrołapu ma być montowana w połowie stycznia, muszę zamówić lustro i ławeczkę i wiatrołap będzie gotowy.

Myślimy też czy nie zrobić od razu mebli do salonu, chcę komodę, szafkę pod tv i stolik, w niedzielę mamy spotkanie ze stolarzem. Jak nie powie ceny która nas zabije to zdecydujemy się i będzie z głowy.

Poza tym szukam tapety do salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę ,że po .U mnie była wigilia na 10 os.1 dzień kawa ciacho i kolacja u moich rodziców.2 dzień tylko dla nas spacer ,łyżwy. Sylwester u siostry.Pomału przebudzam się z tego lenistwa .. Plany na ten rok spore ,pomalować drzwi ,kupiliśmy młodym to zadanie na przyszły tydzień.Na klatce schodowej chce ścianę ceglaną.Planujemy też podbitkę mamy burzę mózgów czy pcv czy drewno.Pomalutku myślę o górnej łazience ,przydał by się chociaż podłoga w kaflach ,kibelek i wanna tam już działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

czesc dziewczyny :) Patrzę a to ponad rok minął od mojego ostatniego wpisu... Rodzinka nam się powiększyła o WIktorę tak więc mamy parkę:) Na wiosnę chciałabym zrobić plac zabaw, żeby Oluś miał gdzie szaleć więc zaczęłam myśleć o projekcie ogrodu... no i szukam wsparcia na forum :) Sama na pewno nie dam rady bo o roślinkach wiem mniej niż o budowaniu domu :D

 

My prawie skończyliśmy górną łazienkę (rękami męża), brakuje tylko umywalek bo wanienka i przewijak to miejsce na razie zajmują :)

 

M wziął się również za garderobę i szafy w wiatrołapie. Jak skończy to wkleję fotki.

 

Goga, ja mam działalność już jakiś czas. JAk będziesz potrzebowała jakiś informacji służę wsparciem :)

 

buziaki dla Was wszystkich w Nowym Roku 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matilde gratuluję przeprowadzki :)

I dziękuję wszystkim za gratulacje. Ja teraz męczę się koncepcją ogrodu. czyli... zrobić samemu? ale wiem o tym mniej niż o budowaniu domu... czy zlecić? ale kosztuje to krocie...

jak już M garderobę skończy to powstawiam fotki :)

 

buziaki dla Was wszystkich i napiszcie proszę, jak się mają Wasze ogrody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...