Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć dziewczynki z rana ,kawusia stoi koło mnie ,częstujcie się .Poradcie mi w LM są płytki tanio córa się uparła ,że podobają jej się pomarańczone ,stwierdziliśmy czemu nie ,jeszcze za tą cenę po paru latach można wymienić tylko powiedcie mi jaki kolor będzie pasował do tych pomarańczów na ścianie jaki kolor na podłogę . Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie jem pączusia .

 

Właśnie pomarańcz z białym jest ok tylko tego białego na podłodze się boję .A niebieski z pomarańczem odpada ,niebieskich kafli nie lubię są dla mnie za zimne.A łazienka będzie córy i synków ,a że oni fioletu nie chcą córa chciała to myślimy nad czymś neutralnym ,łazienka jest dość ciemna to ten pomarańcz by ją rozjaśnił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co się zastanawiają nad zabudową bądź nie lodówki - piękna lodówa siemensa biały połysk (do wyboru jeszcze szary i czarny )

http://media2.siemens-home.com/Files/Siemens/Pl/pl/ProductFiles/ProductImages/EpsImages/MCSA046421_KG36NS21_def.eps?Width=200

 

 

na razie nieco ponad 3tys. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny:) W końcu zrobiło się cieplej. U nas -2 stopnie i pięknie świeci słoneczko. U Was może jest ładniej bo widziałam w TV że czym bardziej na zachód tym cieplej.

A z najświeższych wiadomości budowlanych to mogę się pochwalić że dwa pokoje są już w płytach kar-gip:lol2:.

Miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybraliśmy plytki do łazienki dolnnej. Bedzie seria:

http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/apasionate

 

za to do kuchni o dziwo nam pasuje gres z liroja Corrado. no i tani jest. Macie doświadczenie z płytkami z marketów? bo nie wiem czy zamawiać czy się bać;/

I jak się sprawuje kartongips z marketu?

 

Mam teraz dylemat, bo chcialam w kuchni i korytarzu dac te same plytki, polaczone tak jakby po skosie, ale nie wiem czy jednolita barwa nei bedzie za smutna? Jak myslicie, powinnam łamać ten beż jakimś brązem?

 

buziole :)

 

ps. zapraszam na poranną kawę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie jem pączusia .

 

Właśnie pomarańcz z białym jest ok tylko tego białego na podłodze się boję .A niebieski z pomarańczem odpada ,niebieskich kafli nie lubię są dla mnie za zimne.A łazienka będzie córy i synków ,a że oni fioletu nie chcą córa chciała to myślimy nad czymś neutralnym ,łazienka jest dość ciemna to ten pomarańcz by ją rozjaśnił .

 

ja koniec koncow na dole bede mial abialą podłogę. zobaczymy jak się sprawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...