Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Teraz musimy czekać na pogodę bo chcemy zrobić gładź, zakryć wszystkie dziury po hydrauliku no i wtedy będziemy mogli zacząć wykończeniówkę.

Zdjęcia jak będę w domku to zrobię. Chociaż to jeszcze nie jest koniec. Na razie są same płyty. Boimy się szpachlowania bo nadal w nocy są mrozy i może coś popękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas prace na najbliższe dni to styro u nas w sypialni ,garderobie i łazience ,styro parter ,podłogówka i mam nadzieję ,że z końcem marca wylejemy wylewki ,mam nadzieję ,że już wtedy w nocy temperatura będzie 0 .Po wylewkach łatanie dziur ,płyty gipsowe .Chcemy wygładzić ściany papierem ściernym i malowanie na biało później kolor .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż właśnie skończył łazienkę i kończy przedpokój ,ja byłam tylko chwilkę bo mam koleżanke u córy więc muszę siedzieć i pilnować .Też bym chciała Beatko zrobić wtedy co ty ale chyba nie damy rady bo sami układamy styropian i jeszcze podłogówka salon ,kuchnia ,wiatrołap i łazienka .Ale mąż dziś dzwonił popytać za wylewkarzami 10 zł m2 .U nas też 12 stopni ale w nocy chłodno . Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jesteśmy po wizycie pana od schodów, zdecydowaliśmy się na schody z drewna bukowego, pan wycenił je na 3 tys ze spocznikiem, materiał+robocizna:D ale bez barierki. Jesteśmy wstępnie umówieni na montaż w maju, ale przed schodami musimy zdążyć ze szpachlowaniem poddasza i położeniem płytek w łazienkach, kuchni i wiatrołapie, nareszcie coś zaczyna się dziać:)

 

A Gosiu nie za szybko zdecydowaliście się na schody? Przed schodami chyba robi się podłogi i prawie przed samym malowaniem montuje sie schody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jesteśmy po wizycie pana od schodów, zdecydowaliśmy się na schody z drewna bukowego, pan wycenił je na 3 tys ze spocznikiem, materiał+robocizna:D ale bez barierki. Jesteśmy wstępnie umówieni na montaż w maju, ale przed schodami musimy zdążyć ze szpachlowaniem poddasza i położeniem płytek w łazienkach, kuchni i wiatrołapie, nareszcie coś zaczyna się dziać:)

 

Gosiu my mamy taką samą cenę na schody, całkiem atrakcyjna.

A barierka będzie taka

http://img198.imageshack.us/img198/3464/dsc07777o1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy bardzo podobny gust, bo mi też się takie właśnie podobają, bardzo podobną pani na targach budowlanych wyceniła nam na 650zł/mb, w sumie my potrzebować będziemy niewiele bo tylko od samej góry w dół do spocznika, więc myślę, że za barierkę nie wyjdzie więcej jak za schody hihihi;)

nam za barierkę powiedział 1,5 tys więc w sumie za całość 4,5 tys wyjdzie, a może coś się uda utargować jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...