Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

od poniedziałku robi sie ogrzewanie i skonczymy na wylewkach, a pozniej to juz powolutku do przodu-witaj wykonczeniówko :)

 

No to jesteśmy na podobnym etapie wy troszkę dalej my rozkładamy styro pod wylewki, poddasze już skończone teraz dół.A ocieplone poddasze macie już 2 warstwami wełny ?.

Też tak myślę ,że jak wylejemy wylewki i płyty gipsowe pozakładamy to już powoli do przodu można dłubać malowanie itp.

Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy na podobnym etapie wy troszkę dalej my rozkładamy styro pod wylewki, poddasze już skończone teraz dół.A ocieplone poddasze macie już 2 warstwami wełny ?.

Też tak myślę ,że jak wylejemy wylewki i płyty gipsowe pozakładamy to już powoli do przodu można dłubać malowanie itp.

 

gore mamy juz na gotowo tylko pomalowac i połozyc panele jak wygrzejemy wylewke :)

strych tez juz na gotowo tylko swiatło podłaczyc :)

Edytowane przez qqrq5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no dziś mamy prawdziwą wiosnę u nas 15 stopni w cieniu .Ja właśnie wróciłam z budowy na kawkę i zrobić obiadek i ogarnąć domek .Na budowie zaliczyłam dziś salon z jadalnią 28 m 2 warstwy 5+ 10 cm mąż będzie robił sypialnię . Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dopisała domek wywietrzony ,cały dzień wpadały do niego promyki słońca .Po obiadku pojechałam na budowę i nie mąż tylko ja zrobiłam naszą sypialnię w styropianie jeszcze nasza łazienka i garderoba.Na dole została kuchnia ,łazienka ,holl ,gabinet i przedpokój . Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...