Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja proponuję troszke bardziej w prawo/skos :)

 

czy to prawda ze jaks ie liczy powierzchnie tynków do zapłaty to sie nie odlicza okien? a co z naszymi wykuszami? bo balkon to juz chyba tak?

 

Tak liczą wszystko razem z oknami ,tak samo z ociepleniem .Bo obróbki przy oknah drzwiach są pracochłonne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam wykonawcę mebli kuchennych, szaf wnękowych i półek w garderobie. No i za w miarę rozsądną cenę:)

 

Karolinko my się chwalimy zdjęcia wstawiamy a ty gdzie się ukrywasz? Czekamy na relację czy udało Wam się położyć płyty na poddaszu?

 

Sylwia fotki będą jak tylko znajdę czas żeby pójść na budowę. Wstyd sie przyzanć ale efektu jeszcze sama nie widziałam.

Młyn u nas totalny, nie tylko na budowie, ale cały czas coś robimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam z rana powiedzieć że połowa góry ma już stelarze, do końca miesiąca skończymy to i bierzemy się za tynki, potem elewacja zewnetrzna.

Między czasie gromadzimy różne materiały do kominka no i zaczynamy sie rozglądac za parapetami, podlogami i drzwiami wew.

 

Karola z ocieplenie odczekajcie troszkę po tynkach ,żeby cała wilgoć odparowała u nas sąsiad nie odczekał po 3 tygodniach zaczął ocieplać i niestety ma niespodzianke na ścianie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola z ocieplenie odczekajcie troszkę po tynkach ,żeby cała wilgoć odparowała u nas sąsiad nie odczekał po 3 tygodniach zaczął ocieplać i niestety ma niespodzianke na ścianie .

Pewnie zaczekamy, po tynkach bedziemy robić kominek i drobniejsze rzeczy. Poza tym będzie sporo roboty przy naszych roślinkach, potem pojedziemy na wakacje i najprawdopodobniej w lipcu bedziemy ocieplać z zewnątrz żeby zdążyć przed sezonem malinowym, także tynki ze 2 miesiące będą schły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...