Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Cześć

Widziałam Gosiu te płytki na żywo. Gdybym je oglądała tylko na necie to na pewno bym się na nie nie zdecydowała.W rzeczywistości wyglądają o wiele lepiej. Opoczno najbardziej mi się podoba i nie czytałam opinii jeszcze.

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=51248&d=1301944776

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hejka kobietki .My dzisiaj mieliśmy lać wylewki ale mąż odwołał bo to był zryw ,pan wczoraj zadzwonił ,że mu się zwolnił termin na wtorek (my mieliśmy go zamówionego na czwartek ) mąż musiał powkładać jeszcze rury kanalizacyjne u nas w łazience i sprawdzić szczelność podłogówki a tu pech padł samochód poszło łożysko w skrzyni koszt naprawy 600 zł tego nam trzeba było jak pech to pech i po robocie męża ale mam nadzieję ,że jutro lub w czwartek już wylejemy .Robimy też drogę dojazdową ,budujemy murek oporowy ,żeby kamienie z drogi nie spadały na pole sąsiada .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka kobietki .My dzisiaj mieliśmy lać wylewki ale mąż odwołał bo to był zryw ,pan wczoraj zadzwonił ,że mu się zwolnił termin na wtorek (my mieliśmy go zamówionego na czwartek ) mąż musiał powkładać jeszcze rury kanalizacyjne u nas w łazience i sprawdzić szczelność podłogówki a tu pech padł samochód poszło łożysko w skrzyni koszt naprawy 600 zł tego nam trzeba było jak pech to pech i po robocie męża ale mam nadzieję ,że jutro lub w czwartek już wylejemy .Robimy też drogę dojazdową ,budujemy murek oporowy ,żeby kamienie z drogi nie spadały na pole sąsiada .

Renatko jak pech to pech. Zawsze te dodatkowe wydatki wypadają w najmniej oczekiwanym momencie.

Na szczęście dużej obsuwy terminowej nie będziecie mieli z tego powodu i lada dzień będziesz cieszyć oko pięknymi wylewkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drugie mi się również podobają, nawet bardzo, ale M już niestety mniej:(

Za to równie bardzo podobają się nam obojgu:) również opoczno ale linero, musimy je tylko zobaczyć na żywo.

[ATTACH=CONFIG]51248[/ATTACH]

 

I jeszcze jedno, w necie naczytałam się mnóstwo negatywnych opinii o płytkach z opoczna:confused:

 

Ale np o Paradyżu też są różne opinie ,mi ostatnio przyszły dalszy sąsiad jak się go pytałam robi, flizy i ocieplenia z gładziami o opinie o woodastikach to powiedział ,że zawsze są odchylenia to raczej płytki nie są tak złe jak do d...y fachowcy .

Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, dlatego większej wagi do tego nie przykładam, muszę te płytki zobaczyć na żywo, zresztą wydaje mi się, że Kasia256 ma linero, tylko niebieskie, pędzę do jej dzienniczka, zapytam o jakość tych płytek:)

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157681-Buńki4-i-Tokio-II/page5

To chyba te plteczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też kolor zielony chodzi po głowie od dłuższego czasu. A WC na dole w kolorze fioletu.

 

Ja tu u rodziców mam zieloną kuchnię i łazienkę i przedpokój w nowym domku też chciałam na górze ale dzieciaki wybrały pomarańcz, połącze to z białą mozaiką i białymi płytkami na podłodze a na dole będzie popiel podłoga i kremowe płytki z dekorem kremowo -popielatym a nasza małżeska to jeszcze nie wiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu u rodziców mam zieloną kuchnię i łazienkę i przedpokój w nowym domku też chciałam na górze ale dzieciaki wybrały pomarańcz, połącze to z białą mozaiką i białymi płytkami na podłodze a na dole będzie popiel podłoga i kremowe płytki z dekorem kremowo -popielatym a nasza małżeska to jeszcze nie wiem .

 

Ja też planuję łazienkę na górze w jaśniejszych barwach, w grę wchodzi seledyn. I to chyba tyle kolorowości w koniczynce, poza tym będzie szaro biało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też planuję łazienkę na górze w jaśniejszych barwach, w grę wchodzi seledyn. I to chyba tyle kolorowości w koniczynce, poza tym będzie szaro biało.

 

No u mnie to będzie kolorowo córa chce pokój w fiolecie meble białe ,jeden synek chce czerwono - granatowo ,2 synek seledym drugiego koloru jeszcze nie wybrał .Dół będzie stonowany jakieś ,beże -ekri ,kuchnie chyba pomaluje na zielono a ,że kuchnia ,jadalnia i salon to przeszczeń otwarta to jakieś dodatki typu poduchy ,świece dam zielone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie się czyściutko zrobiło A jak dużo miejśca i te puste pola .U mnie to jeszcze górki i pagórki ale tylko jeszcze chwilkę, zniknie tylko ten piach na wylewki i wyrównamy ,mąż przytachał betoniarę na budowę i będziemy murek oporowy pod taras robić .Widzę ,że drogi dojazdowej do domku też troszkę macie tak jak u nas .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka jak slicznie czysto :)

 

u nas podłoga wylana, schody wejsciowe się robia, na razie prowizoryczne ale juz normalnie mozna wejsc do domu :)

w weekend bylismy czyscic działke z chwastów i starych akacji, bo maz ma uczulenie i musielismy je wyciac

 

teraz trzeba skonczyc elewacje, bo została jedna sciana do pomalowania i czekamy na gaz zeby wygrzac podłogowke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...