Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Wczoraj mieliśmy majówkę na budowie z grilkiem ,wykonaliśmy sporo pracy 3 pokoje ( dzieciaków) a raczej sufity zostały opłytowane w płyty g-k jutro musimy zatynkować murłaty i będzie można w czwartek iść z sufitami .Wczoraj mąż z sąsiadem zakopali też ok 40 m rury kanalizacyjnej ,ja przywiozłam 8 taczek kamienia na podjazd do garażu bo w najbliższym czasie chcemy zamówić tłuczeń przed wjazd i wejście do domu .Byli też 2 panowie kafelkowie jeden chce 40 zł m2 plus obsadzenie stelaża ,umywalki ale to może zrobi mąż ,a 2 ma zrobić wycenę za całość .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej dziewczynki, miło że zaglądacie, ja nie mam czasu na fm.

Powiem Wam tylko, że na działce super wszystko porobione, krzewy rozwijają się, zaczynają kwitnąć, wszystkie się przyjęły, trawka zaczyna wschodzić, fajnie.

Mąż ocieplił fundamenty, w tym tyg zaczynamy wylewać schody wejściowe i taras:) Narazie wszystko idzie zgodnie z planem, nie możemy się doczekać tynkarzy, pod koniec maja mają się zjawić.

Po jakim czasie od tynków można ocieplać dom z zewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Gosiu taras drewniany moje marzenie ale cena mnie odstraszyła 69 zł m2 modrzew plus impregnacja Powiedziałam nawet mężowi ,że jak kostki która mnie zadowoli nie znajdę to zostanie drewno ale kostkę znalazłam z Libet Via castello też w cenie bo koło 60 zł a ja potrzebuję na taras 40 m2.A u mnie z nowości to zrobiłam projekt balustrad na balkony ,teraz musimy kupić materiał ,tatuś zrobi a ja pomaluję .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Karolinko się odezwałaś, przynajmniej wiemy, że u Ciebie wszystko oki:)

 

Dziewczyny a co myślicie o tarasie drewnianym?? Mąż zaczyna przebąkiwać, że chciałby takowy, a ja sama nie wiem:confused:

 

Ok Gosiu, na szczęście, tylko czasu na nic nie ma, ale ja tak lubię, przynajmniej wiem że żyję. Tak mi szybko zleciał kwiecień i wczoraj się zorientowałam że do wakacji już blisko:)

Ja też myślę intensywnie nad tarasem, u nas będzie betonowy ale też mnie kusi żeby dać dechy na niego. Teraz zajęliśmy się bardziej pomysłami tarasowo- ogrodowymi, ale od połowy lipca, po naszym zasłużonym odpoczynku bierzemy się za wnętrza. Będą już tynki, więc zaczniemy się rozglądać za podłogami, kuchnią i łazienkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angie83
My też nie mamy tarasu według projektu, powiekszyliśmy go na głębokość i w dodatku zrezygnowaliśmy ze schodów na całej jego szerokości, schody mamy szerokie na około 2m - w rogu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My planujemy narożny i dzięki temu na ścianie od wykusza wyjdzie w sumie najfajniejszy kącik do odpoczynku. Zastanawialiśmy się czy nie zmniejszać tarasu i zrobić aby po stronie drzwi balkonowych ale robimy narożny. Schodki też wyjdą bo mamy różnicę poziomu terenu i jak bez schodka byłoby za wysoko wchodzić.

 

Gosiu ja w pierwszej wersji też chciałam taras z kostki ale wg mnie nie prezentuje się tak ładnie jak drewniany czy obłożony płytkami drewnopodobnymi, poza tym w tych szparach cały czas byłby piach i paprochy, jakoś ciężej utrzymać porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...