Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Gosia Ty nie używaj argumentów pielęgnacyjnych tylko jakiś specjalnych swoich własnych:)

Ja już na mojego męża mam wypróbowany sposób a teraz jeszcze doszłam do takiej wprawy, że P. myśli że to on sam przecież wszystko wymyślił i dumny z tego a ja zadowolona że jest tak jak chciałam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My nie wylewamy tarasu z betonu, dlatego żadne kafle nie wchodzą w grę, natomiast prawdopodobnie będzie wyłożony płytami tarasowymi, coś takiego jak na zdjęciu, reszta będzie z kostki, podjazd wyłożymy krawężnikami i wysypiemy kamieniem:)

 

[ATTACH=CONFIG]55433[/ATTACH]

 

Zdjęcie pożyczone do moich inspiracji od kogoś z FM, tylko nie pamiętam od kogo;)

 

U nas tak jak u Gosi nie będzie wylanego tarasu z betonu. Też myślimy o jakiś płytach tarasowych czy kostce. Na pewno taras będzie z czego innego niż wjazd, tak żeby się odróżniał od reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nas wczoraj wreszcie dotarli Panowie od trójkąta, obrobili go świetnie, wreszcie nie będzie mnie denerwował widok spartaczonej roboty.

Patrzyłam na tą naszą chałupkę i nie mogłam uwierzyć że to nasze, że tak niewiele zostało do końca....:)

Mimo tylu wyrzeczeń, nerwów i pracy warto było:)

Jeszcze sporo przed nami ale teraz już same przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też już w miarę jasną i spójną koncepcje kuchni, za równy miesiąc przychodzą panowie mierzyć i wyceniać.

Meble do łazienek też nam będzie robił stolarz, garderobę też i mebel do wiatrołapu i szafy w pokojach więc teraz aby się modlę żeby sensowną kwotę podał ten, na którym najbardziej mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ogromne postępy u Was. Fajnie będę miała na kim się wzorować.

Ja wczoraj byłam u kolejnego stolarza. Pan powiedział nam że nasze schody kosztowały by ok 2 000 tyś bez barierki (drzewo dębowe). Barierkę musiałabym zamówić gdzie indziej. Nadal mam dylemat bo jak wszyscy chcieli powyżej 7 tyś to ten chce bardzo mało. Jak mi się uda to pojadę do mojego kuzyna, który ma przez niego schody zrobione, to wtedy podejmiemy decyzję:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nas wczoraj wreszcie dotarli Panowie od trójkąta, obrobili go świetnie, wreszcie nie będzie mnie denerwował widok spartaczonej roboty.

Patrzyłam na tą naszą chałupkę i nie mogłam uwierzyć że to nasze, że tak niewiele zostało do końca....:)

Mimo tylu wyrzeczeń, nerwów i pracy warto było:)

Jeszcze sporo przed nami ale teraz już same przyjemności.

 

Możesz zamieścić zdjęcia obróbki trójkąta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu Ja wczoraj byłam u kolejnego stolarza. Pan powiedział nam że nasze schody kosztowały by ok 2 000 tyś bez barierki (drzewo dębowe). Barierkę musiałabym zamówić gdzie indziej. Nadal mam dylemat bo jak wszyscy chcieli powyżej 7 tyś to ten chce bardzo mało.

 

To faktycznie mało.

 

Nie wiem na jakim jesteście etapie z drzwiami wejściowymi. Czy już macie? Zostawiłam sobie wejście z łukiem co wymaga zrobienia teraz doświetleń i chciałabym drzwi zamówić teraz. Niestety drewaniane wychodzą dosyć drogo. Jakie drzwi robiłyście? O ile już macie wstawione?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie mało.

 

Nie wiem na jakim jesteście etapie z drzwiami wejściowymi. Czy już macie? Zostawiłam sobie wejście z łukiem co wymaga zrobienia teraz doświetleń i chciałabym drzwi zamówić teraz. Niestety drewaniane wychodzą dosyć drogo. Jakie drzwi robiłyście? O ile już macie wstawione?

 

pozdrawiam

ja mam wstawione, z łukiem i doświetlami bocznymi, w dzienniku są chyba zdjęcia.

Drewniane były za drogie i mamy stalowe, juwentu, jak narazie po roku czasu wszystko z nimi ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...