Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sylwia jak tylko masz możliwość zobaczyć schody zrobione przez tego stolarza i nic się z tymi schodami nie dzieje to nie ma się chyba co zastanawiać:) nam też pani wyceniła schody na 11-14tys, a zwykły stolarz przyjechał pomierzył i wycenił na 3tys drewno bukowe. Ja też wcześniej widziałam schody robione przez tego pana. I koniec końców zamówiliśmy u tego pana bo różnica naprawdę spora, barierkę zamawiamy osobno, koszt barierki, która mi się podoba to ok 650 zł/mb.

 

Moi kuzynowie robili u niego schody i meble kuchenne. Mam zamiar dzisiaj pojechać i zobaczyć.

A inni kuzynowie, u których byłam wczoraj mają 2 kuchnie przez niego zrobione i meble do sypialni. Wszystko wygląda niby dobrze. Tylko mój dylemat czemu taka różnica w cenie. Ten pan robi niby sam po cichu i tak sobie dorabia. Tylko obawiam się o jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie macie te trójkąty wykończone, u nas obrobiony jest podbitką, też nie wygląda źle. Ale dziewczyny u Was to okna były dobrze dopasowane a u nas szpary więc jest różnica przed i po. Podobno od środka też już fajnie wygląda, porobię zdjęcia i pokaże.

 

Jestem bardzo ciekawa jak to u Was Karolinko wygląda. Bo moje okno jest trochę inne niż u Gosi. I mam teraz dylemat czy zrobić tak jak panowie mówili styropian tylko na to dać czy może zrobić tak jak u Gosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Własnie siebiję z dylematem podbitki, czy drewnaina, czy tez plastikowa:/, nie mam juz pojęcia, mówia,ze drewno zdrowsze i nie szarzeje tak od słońca jak plastik, ale znowu pszczoły i inne takie sobie pomieszkać lubią w drewnie. A druga sparwa, moze ktoś mi moze poradzić jkiej firmy nie chińszczyznę , kupić kabinę prysznicowa, szukam 90 z otwieranymi dzwiami po bardzo przystepnej cenie, chodzi o to,zeby po miesiący chrom nie przestał być chromem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Własnie siebiję z dylematem podbitki, czy drewnaina, czy tez plastikowa:/, nie mam juz pojęcia, mówia,ze drewno zdrowsze i nie szarzeje tak od słońca jak plastik, ale znowu pszczoły i inne takie sobie pomieszkać lubią w drewnie. A druga sparwa, moze ktoś mi moze poradzić jkiej firmy nie chińszczyznę , kupić kabinę prysznicowa, szukam 90 z otwieranymi dzwiami po bardzo przystepnej cenie, chodzi o to,zeby po miesiący chrom nie przestał być chromem :)

 

Moi rodzice mają podbitkę pcV już kilka lat i wszystko ok .My chybra zrobimy z drewna bo bardziej mi się podoba jest taka naturalna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra w sobotę miała 18-tkę. Ciasta i różnych pyszności mieliśmy pod dostatkiem. Nawet na pyszny torcik bym się nie skusiła.

 

Fajnie Renatko że imprezka się udała. U nas całą niedziele była pogoda w sam raz na imprezę. Nie za zimno i nie za gorąco.

 

Oj ciasta też mieliśmy sernik ,rolada z bitą śmietaną i owocami .makowiec ,fale dunaju .miodownik ,babeczki ,ptyśki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Własnie siebiję z dylematem podbitki, czy drewnaina, czy tez plastikowa:/, nie mam juz pojęcia, mówia,ze drewno zdrowsze i nie szarzeje tak od słońca jak plastik, ale znowu pszczoły i inne takie sobie pomieszkać lubią w drewnie. A druga sparwa, moze ktoś mi moze poradzić jkiej firmy nie chińszczyznę , kupić kabinę prysznicowa, szukam 90 z otwieranymi dzwiami po bardzo przystepnej cenie, chodzi o to,zeby po miesiący chrom nie przestał być chromem :)

Witaj Pchla, my mieliśmy robić podbitkę pcv, byliśmy prawie zdecydowani ale czytałam różne opinie i jedna zdecydowaliśmy się na drewno malowane na złoty dąb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...