Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Za takie pieniądze coś już można zrobić, ja czekam wytrwale i jeszcze nie składam co by później móc w kuchni zaszaleć:)

 

Właśnie wczoraj się zastanawialiśmy co zrobić z tą kasą niby sporo ale przy wykończeniówce to dylemat ale postanowiliśmy ,że kupimy płytki do salonu ,jadalni ,kuchni ,pan kafelkarza zrobi łazienkę no i na coś jeszcze zostanie może farba do malowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatamama3 i karolinka , dzięki za odpowiedź, po przemysleniach zrezygnowaliśmy z drewnainej podbitki, teraz na ruszt wchodzi typ parapetów. zastanawiamy sie powaznie na Poliwood na bazie płyty MDF, jako wewnętrzne, bo okna mam orzech i takie bym chciała parapety. Co sądzicie,m czy moze ktos ju takowe ma i jest zadowolony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatamama3 i karolinka , dzięki za odpowiedź, po przemysleniach zrezygnowaliśmy z drewnainej podbitki, teraz na ruszt wchodzi typ parapetów. zastanawiamy sie powaznie na Poliwood na bazie płyty MDF, jako wewnętrzne, bo okna mam orzech i takie bym chciała parapety. Co sądzicie,m czy moze ktos ju takowe ma i jest zadowolony

 

MDF'owe najbardziej mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kaskę ze zwrotu prawie wydałam można powiedzieć ,że wydałam bo mam jeszcze ale z przeznaczeniem na drzwi w tygodniu jadę do producenta oglądać i zamawiać bo waham się między dwoma wzorami .Kupiłam dziś lampę do gabinetu zasłony do gabinetu będzie pomarańczowo .Kupiłam grunt i 30 litów białej farby śnieżki lateksowej na pierwsze malowanie .Kupiłam gips i siatkę do płyt .Kupiłam kilka pigmentów .W Ikea kupiłam szafę synowi , 2 synowi regał na klocki Lego ma ich sporo,córce czarne łóżko metalowe i dywan ,karnisz i kilka pierdołek .Zamówiłam na allegro do odbioru osobistego 2 łóżka sosnowe dla chłopaków.Mąż kupił kosiarkę do przyszłego ogrodu ubawiłam się bo jeszcze daleka droga do ogrodu ale niech chłopina ma po trudach decyzji ( w dodatku mieliśmy 10% zniżki w LM ) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Renatko, widzę że u Was wekkend zakupowy, ale frajda wybierać już wyposażenie do domku:)

 

My mieliśmy sobotę baardzo pracującą, ale uporaliśmy się z nawałem robót i od jutra znów w domku coś mąż będzie robił. Trawa się pięknie zieleni, posadziliśmy poziomki i truskawki już u siebie:wiggle:

 

Dziś byliśmy na suuuper dniu dziecka, wielka frajda dla maluchów, konkursy, zabawy, nagrody, rodzice też się fajnie bawili:)

Edytowane przez Karollinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...