Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Renatko podeślij link do tego łóżka.

 

My od środy zaczynamy rajd po sklepach, bierzemy się ostro do roboty:)

Sporo rzeczy mamy już upatrzonych, teraz pooglądamy na żywo i będziemy decydować.

 

A ja miałam zrobić zdjęcia i pokazać postępy ale byłam na dniu mamy u synka porobiłam kilka zdjęć i aparat się rozładował ,może jutro mi się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam jeszcze pytanie czy Wasze dzieci "używają" poduszek??? Bo moje za cholerę nie będą spać na poduszce. Przychodzi pora do spania to pierwsze co robią to poduszki z łóżek wyrzucają;)

 

Moje używają :-) Do niedawna były nawet tak przywiązane do swoich poduszek, że musieliśmy poduszki zabierać gdy spaliśmy poza domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gosiu to wygląda .U mnie też takie kremowe płyteczki będą połączone z popielatą podłogą .Zielone płyteczki super ,też chciałam zieleń lubi fiolet do górnej ale fioletowi synkowie powiedzieli Nie ,zielonej córa więc sami zdecydowali ,że pomarańcz to niech mają .Wogóle faby już im kupiliśmy ,wybierali kolory u synów oj będzie kolorowo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,tak to jest ,że trzeba się chwytać tego i owego jak się chce zaoszczędzić ,a za to więcej kupić ,poprostu odganiamy kredyt coraz dalej ,mieliśmy się starać na wiosnę ,ale liczyliśmy na ten zwrot vat trochę materiału kupiliśmy jest materiał więć podwijamy rękawy i robimy.Teraz mąż na 2 mc wyjeżdża w delegację ,jak wróci chcemy kupić grzejniki ,kominek wybudować i podłączyć i kupić meble i kuchenkę do kuchni i narożnik do salonu .Zobaczymy może uda się to wszystko kupić za tą delegację .Wtedy kredyt byłby mniejszy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...