Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A co z malowaniem za grzejnikami ? bez malowania czy będziecie ściągać ?

 

Grzejniki mogą mieć różne rozstawy rurek, więc chyba najbardziej istotna jest wiedza co to będą za grzejniki i z jakim rozstawem, żeby hydraulik wiedział jak doprowadzić podłączenia. Ja sobie jednak kupię grzejniki już teraz, ale ja mam tylko 4, bo głównie będzie ogrzewało podłogówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzejniki mogą mieć różne rozstawy rurek, więc chyba najbardziej istotna jest wiedza co to będą za grzejniki i z jakim rozstawem, żeby hydraulik wiedział jak doprowadzić podłączenia. Ja sobie jednak kupię grzejniki już teraz, ale ja mam tylko 4, bo głównie będzie ogrzewało podłogówką.

 

U mnie tak jak u Beatki nie poprzecinane .A po 2 mam listę od pana hydraulika jaki kaloryfer do danego pomieszczenia więc problem z głowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dół gres - pewnie Signum Nowa Gala, cena nie jest niska, ale obejrzałam już trochę płytek i signum najbardziej mi odpowiada. Do gabinetu może wybiorę płytki drewnopodobne. Góra w panelach, upatrzyłam sobie przez internet dąb bielony z Tarketta, na razie jeszcze nie miałam przyjemności obejrzeć go na żywo, jakoś mało popularne panele Tarketta u mnie w mieście.

Z niecierpliwością czekam na wylewki..., mam nadzieję że dzień "wylewek" nastąpi WRESZCIE w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też gres z Nowej Gali dajemy na dół, panele Tarketta też wczoraj oglądaliśmy, właściwie ze wszystkich firm które widzieliśmy to tylko te mogą być.

Kiedyś patrzyłam w internecie to nie bardzo mi się spodobały, na żywo dużo lepiej wyglądają. Na dół myślimy nad dębem kasztanowym z woodstocka a na górę jakiś jasny dąb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...