Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosiu jak nie pomarańczowy to jaki kolor wybraliście? Moja ostatnia miłość to siwy. Wszystko co oglądam to podoba mi się w siwym kolorze. Tylko szkoda że mój mąż nie czuje tego co ja:D

O to tak jak mój ,ale teraz go nie ma więc troszkę to wykorzystam .Etkopa jak zobaczył to też nie chciał bo on chce nowoczesny a ja wiejski chcę w niego wpaść i nie chcieć wstawać i Uwaga jak mój mąż na niego usiadł to stwierdził już mi się podoba jest cudny w siedzeniu człowiek w nim pływa a nie tak sztywno twardo siędzi a tak jest z tymi kanapami ze skóry moja mama ma i nie lubię na niej siedzieć jak dla mnie strata kasy więc kobietki przed zakupem sprawdzajcie jaka jest wygodna ,bo zimowe wieczory są dość długie ,a przy kominku się rozłożyć trzeba wygodnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu jak nie pomarańczowy to jaki kolor wybraliście? Moja ostatnia miłość to siwy. Wszystko co oglądam to podoba mi się w siwym kolorze. Tylko szkoda że mój mąż nie czuje tego co ja:D

 

Mój nie czuł ale poczuł lubość do szarego, zresztą nie miał wyjścia:) teraz mam taki czas że mąż się zgadza na wszystko co chcę:)

 

Poza tym stolarz za schody chce 10000 zł, niby mają być takie jak mi się podobają, ale jednak to nie mało.

Poza tym jutro mam strasznie ciężki dzień w pracy, w piątek też, jak to przeżyjemy to szykują się zmiany na lepsze:) dlatego narazie rzadko do Was zaglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko to trzymam kciuki żeby wszystko się udało:hug:

 

A u nas dziś działają na elewacji, płytkarz robi górną łazienkę no iiii zaczął się montaż schodów;) a na dokładkę ma dojechać elektryk przerabiać prundy w kuchni:D

 

Dzieje się u Was dzieje. Ale nie zazdroszczę tłumu fachowców na budowie.

Gosiu w takim tempie to pewnie we wrześniu to już będziecie na swoim. To wtedy wbijam na parapetówę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pędzicie ja na budowie byłam w sobotę i to na chwilkę z panem kafelkowym ale jutro muszę podjechać posprzątać ,powynosić graty dzieciaków na górę bo w piątek pan będzie gruntował podłogi przed układaniem kafli i może skończę malować pierwszą warstwę w wiatrołapie .Teraz odpuściłam na kilka dni budowę jakoś gorąco plus muszę troszkę dzieciaki zająć bo tęsknią za tatą początki są trudne .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko to trzymam kciuki żeby wszystko się udało:hug:

 

A u nas dziś działają na elewacji, płytkarz robi górną łazienkę no iiii zaczął się montaż schodów;) a na dokładkę ma dojechać elektryk przerabiać prundy w kuchni:D

 

To ostro z robotą idziecie :-)

W kwestii narożnika wychodzę na pedantkę :-) mi nic nie ma wystawać na okno :-), chociaż też akurat tę jedną część okna mam stałą.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to rozwiązanie z kostką ale jest minus ,w garażu jednak może nie wszystcy mężowie ale mój tak robi różne rzeczy i boję się ,że po pewnym czasi kostka będzie zachlapana a wiem ,że ciężko ją doczyścić ,tu u rodziców mamy betonową i masakra ,bratu lał się olej z auta i została plama .No i my mamy już kupione płytki .Kostka jednak chyba wychodzi drożej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu u mnie będzie lodówka zabudowana na 100 % ale nad firmą jeszcze nie myślałam ,teraz mam polar śmiga 12 lat .A ja dziś sprzątałam salon z jadalnią zawalony był namiotam ,hulajnogami ,rolkami i zabawkami do piaskownicy ,wymalowałam pierwszą warstwą wiatrołap ,jutro przedpokój ,muszę jeszcze odkurzyć bo w piątek wieczorkiem wchodzi pan gruntować podłogi przed kaflami a piachu i ziemi wnosi się strasznie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemens cichszy, ciekawe jakie to ma znaczenie w otwartej kuchni. I ma dłuższą zdolność utrzymywania temperatury. "Pojemnik na warzywa z regulacją wilgotności i " ciekawe na czym to polega. Gorencje za to ładniejsze.

Niedrogie te lodówki, już myślałam, że taka do zabudowy będzie droższa znacznie.

 

Czy decydujecie się w domu na oddzielną zamrażarkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też chcemy kupić lodówkę w tym samy przedziale cenowym co ty. Wiesz ja chyba bym się zdecydowała na to droższą.

Ma trochę więcej funkcji niż dwie pozostałe. Wygląda ładnie w środku. Jeżeli ją kupisz i będziesz z niej zadowolona, może i my się na taką zdecydujemy.

Fajnie było by je porównać w sklepie. Czasami samo zdjęcie nie wystarcza do podjęcia ostatecznej decyzji.

 

A pomysł z dodatkowym zamrażalnikiem bardzo dobry. My też o takim rozwiązaniu myślimy. Na razie jak jesteśmy we dwoje to lodówka w zupełności nam wystarczy, ale kiedyś....

 

Gosiu sprzęty kupujesz przez internet czy tak jak kiedyś pisałaś że w sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...