Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A w ostanim czasie wymieniała pralkę kupiłam przez net bo w stacjonarnym 300 zł drożej wcześniej pojechałam do sklepu oglądnełam później zamówiłam przez net http://www.skąpiec.pl i odbieraliśmy osobiście .Mój tato też tak kupił telewizor.

 

A pralka dobrze Ci się sprawuje? Napisz jaką kupiłaś. Mam do sierpnia wybrać jakoś fajną pralkę bo mama chce mi za sponsorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory już wybrane do malowania?

 

Kolorki tak .kuchnia zieleń ,jadalnia -salon jakiś ekri ,wiatrołap odcień brązu ,przedpokój też coś z beżu robiłam sama z pigmentu i po pierwszym malowaniu to jeszcze nie wiem co wyjdzie ale wymieszałam brąz z czekoladą z białą ,gabinet popiel .Dzieciaki jeden niebiesko -czerwone sobie wybrał ,drugi niebiesko -i zastanawia się ,a córa jasny fioleci z ciemnym .A nasza sypialnia brak pmysłu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia zazdroszczę, że kolorki już powybierane, my te decyzje na ostatnią chwilę zostawiamy;) jedyne co wiemy to że pokój Miśka będzie zielony albo zielony-??. On ogólnie uwielbia kolor zielony nawet elewację chciał malnąć na zielono:D

 

Mój Michaś najabrdziej lubi niebieski i czerwony potem zielony .A drugi synuś lubi zielony i żółty ,zielony przez piłkę nożną którą uwielbia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko coś się nie odzywasz. Mam nadzieję, że u Ciebie oki i wszystko poszło po Twojej myśli:D

Pozdrawiam:bye:

 

Jestem już, wracam do spraw budowlanych, tamten tydzień na szczęście za nami, wszystko się udało, poszło po naszej myśli, wszyscy zadowoleni, mam nadzieję że teraz będą efekty tych starań:) za kilka dni udajemy się na zasłużony wypoczynek:yes:

 

Od środy zaczynamy tynki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty już wybrałaś płytki i jakie maja być meble w kuchni?

 

Wiemy tylko tyle, że w kuchni i w holu na podłodze ma być nowa gala, a do łazienek to zupełni nie mam koncepcji. Ostatnio jak oglądaliśmy to nie podobało nam się nic, będę miała cały sierpień żeby zająć się łazienkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej z mężem rozmawialiśmy o białym z brązem. Jemu to się najbardziej podoba. A teraz ja mam nowy pomysł biały z siwym(stalowym). Mam wszystko rozplanowane a mąż jakoś nie może sobie tego wyobrazić. Muszę zrobić jakoś wizualizację. To wtedy na pewno zmieni zdanie.

 

A ty o jakich kolorach myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z brązem nie chcę nic, albo jak najmniej, kuchnia albo biała, albo jasna ale nie całkiem biała, widziałam ostatnio taką u ludzi gdzie oglądaliśmy wykonanie ewentualnego naszego stolarza i jest cuuudna. Taka inna, niepospolita i nie będzie modna przez jeden sezon. Kusi mnie bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...