Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja z brązem nie chcę nic, albo jak najmniej, kuchnia albo biała, albo jasna ale nie całkiem biała, widziałam ostatnio taką u ludzi gdzie oglądaliśmy wykonanie ewentualnego naszego stolarza i jest cuuudna. Taka inna, niepospolita i nie będzie modna przez jeden sezon. Kusi mnie bardzo.

 

A jaki kolor blatu, sprzętu, ścian? Myślałaś już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej brąz z tą mozaiką nie zgrają się dobrze. Nam się to podoba, ale szczegółowo nie zastanawialiśmy się nad urządzaniem kuchni, przyjdzie na to czas to zrobimy burzę mózgów i się zobaczy. Jestem ciekawa jakie wizualizacje porobi nam stolarz, jak będę widziała kuchnie w kilku wariantach to bedzie się łatwiej zdecydować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia u mnie początkiem lipca powinien zacząć się montaż kuchni. My wybraliśmy właśnie biały i szary (wysoki połysk), białe szafki wiszące i stojące a słupki szare:), blat chciałam consuela z krono ale nie mogę go u nas nigdzie znaleźć, potrzebujemy na dodatek szerszy niż standardowy bo u nas blat wchodzi pod okno no i jeszcze na to wszystko ubzduraliśmy sobie grubość nie 28mm a 38mm. Podłoga będzie szara na 99% stargres, a zamiast płytek na ścianie na 90% szkło, sprzęt czarny:)

 

Nie możliwe. Nie rozmawiałyśmy wcześniej o kuchni a pomysł mamy prawie identyczny:D Teraz będę trzymać kciuk za Twoją kuchnię a później podrzucisz mi kilka zdjęć żeby przekonać męża.

Ja chciałabym też szkło (lakobel) na ścianie, ale dla męża mogła bym się zgodzić na tą mozaikę. Żeby miał coś swojego w naszej kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwuś oby mój mąż tego nie zobaczył bo mu nie wybiję z głowy tej kuchni. Po prostu się w niej zakochał:D

 

cóż, to jest bardzo ładna kuchnia. Ja również zaczynam powoli odchodzić od pierwotnego pomysłu zupełnie białej kuchni, jeszcze nie wiem jaki dokładnie ale jakiś kolor chętnie bym wprowadziła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...