Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Mam nadzieję że będziemy zadowoleni.

Sylwia a ile płaciliście za tynki, robota plus materiał?

Nie mogę uwierzyć że jak skończą robić to zaczynamy wykończeniówkę:wave:

 

Dokładnie nie pamiętam. U nas było na pewno więcej metrów (bo mamy piwniczkę). Ale z tego co pamiętam robocizna i materiał to około 11 tyś. Tynki były robione na górze bez sufitów.

Jak łączycie sufit kar-gip z tym tynkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas też są schody proste i nawet z murków rezygnuję:) dziś panowie kończą elewacje, jak pozbierają do końca rusztowanie i zrobią po sobie porządek to wstawię zdjęcia:)

 

Czekamy z niecierpliwością;) A ja zapomniałam wziąć aparatu na działkę. Mąż czeka na zdjęcia, wychodzi na to że będzie musiał poczekać jeszcze dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko my też robiliśmy wyceny schodów w różnych miejscach. Mieliśmy wycenę na 11-14tys, na 6tys i właśnie na 3tys. Schody robił pan ze wsi, nie z żadnego salonu, drewno miał swoje. Mówił, że wtedy może gwarantować za schody. Wydaje mi się, że jak chce się taniej to trzeba szukać takich drobnych rzemieślników po wioskach a nie w salonach w dużych miastach. No i my wcześniej widzieliśmy pracę pana, nie braliśmy go w ciemno, bo te 3tys w porównaniu do 11tys to podejrzanie tanie były. Ale po oglądnięciu innych jego schodów nie było się do czego przyczepić więc są:)

 

No właśnie ,rozbiezności cenowe są ogromne warto szukać bo to kilka stówek tylko kilka tys.Zawsze za to kupi się coś innego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matilde tak schody są na betonie. A porządek to błagam Cię nie żartuj;) od strony tarasowo-ogrodowej to jest w porządku ale przed samym domem leży stos worów ze śmieciami po elewacji. Nie mówiąc już o tym co dzieje się w środku:eek: czas zakasać rękawy;)

Choć na panów od elewacji złego słowa nie powiem, posprzątali po sobie dookoła domu, nawet szmatą okna przelecieli, pomimo tego, że wcześniej je oklejali:)

 

Ależ nie żartuję wcale :-) Wory nawet ustawione pięknie w szeregu :-)

 

W środku idę dzisiaj kasać rękawy :-) Oj czego tam nie ma. Wszystko musi zniknąć przed robieniem podłogówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...