Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej dziewczyny:D

 

Co u Was ciekawego słychać?? Karolinko mam nadzieję, że tam gdzie jesteś na wakacjach masz lepszą pogodę. Bo u nas porażka totalna. Leje bez końca, nawet z domu się nie chce wychodzić. W sobotę idziemy na ślub i wesele i bądź tu mądry jak się ubrać a przede wszystkim jak ubrać dzieciaki??? Chyba przeproszę się z moim wiosennym płaszczykiem;)

 

My też postanowiliśmy, że na przełomie sierpnia/września jedziemy na wakacje... z tym, że my obieramy kierunek góry:D morze planujemy na drugi rok:)

Pozdrawiam:)

 

No to może się w tych górach spotkamy?:) My też góry i też w tym terminie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jeszcze konkretnego planu nie mamy, ale w Zakopanym już byliśmy i tym razem chcemy w jakieś inne okolice jechać. Tak jak już Ci wspominałam o Szczawnicy myślimy, ale jeszcze planu nie ma.

 

Nie chciałam zaśmiecać Karoli i wstawiłam zdjęcia do mojej galerii coś dla Ciebie:)

Edytowane przez sylwia&radek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy do szarej rzeczywistości, ale wypoczęci i zadowoleni:)

Wyjazd się udał, tylko jeden dzień padało ale taka pogoda też potrzebna żeby ciut odetchnąć.

Najważniejsze że towarzystwo było super i odpoczęliśmy.

Wstawię jakieś foto do albumu.

 

Teraz już pełna mobilizacja, do zimy nie zostało dużo czasu a my z robotą w polu.

Jutro przyjeżdża Pan wycenić łazienki, zaklepany na połowę października, w tym tyg też ma się zjawić stolarz wymierzać kuchnię.

Mamy wybrane płytki do holu i kuchni, panele na górę, drzwi wewnętrzne, meble do sypialni i oświetlenia.

Wstępnie zdecydowaliśmy się na armaturę łazienkową i płytki do dolnej łazienki, kanapę do salonu.

 

Mamy równy miesiąc żeby ogarnąć resztę spraw. Nie wiem jak damy radę, zapiernicz od rana do nocy.

Dostaliśmy znów 50 thuj i jutro musimy posadzić. Najważniejsza sprawa teraz to uporządkowanie terenu za domem, musimy przygotować teren pod nasadzenia bo później nie będzie kiedy a roślin do przeniesienia mamy ponad 100:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu cieszę się że weselicho udane, my dopiero we wrześniu pobalujemy.

Fakt, takie oderwanie od rzeczywistości nawet na parę godzin jest potrzebne. Ja widzę ile mi dał ten wyjazd, tydzień odpoczynku, zabawy i radochy:)

Teraz czas na odpoczynek będzie dopiero na wiosnę, a może też nie bo zaczną się roboty przydomowe, także trzeba znów czekać rok na naładowanie akumulatorów. Chociaż obiecaliśmy sobie że zimą na narty ruszymy:)

 

Ja też już wybieram agd, narazie mam tylko pralkę upatrzoną, reszta nie wiem jaka ma być.

Dziś mam dyżur w internecie, czytam, oglądam, wybieram. Mąż ma cały dzień dla dziecka. Ostatnio prawie Kingi nie widujemy, ona cały czas u sąsiadów, przychodzi jeść i spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko fajnie ,że wypoczeliście naładowaliście akumulatory my jeszcz trochę ale do tego czasu mam nadzieję ,że dzieciaków pokoje wymaluje jutro zaczynam gruntowanie w 2 bo wczoraj poczyściłam tynki z grubszego piachu i odkurzyłam gipsy z gipsu i można te 2 pokoje malować .We wrześniu bierze się mąż za ocieplanie i może starczy na robociznę dla panów na tyn właśnie będę się rozglądała jaka cena bo załatwiam włąśnie

tynk sylikonowy w dobrej cenie .

 

Gosiu fajnie ,że się wybawiliście ,ja jakoś za weselami nie przepadam ale zawsze to rozrywka.

A agd też mam wybrane płyte ,kuchenke i pochłaniacz nad lodówką się zastanawiam chyba skończy się na jakiś czas na tej co mamy zmywarkę mamy 3 letnią więc zabieramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje super sprawa. Nawet jak deszcz pada, to i tak można naładować akumulatory. Fajnie że Karolina wypoczęłaś to będziemy mogli zobaczyć co u Ciebie się dzieje. A mogłabym jeszcze raz prosić o link do Twojego albumu?

 

Gosiu cieszę się bardzo że wesele było udane. Zawsze to oderwanie na chwile od szarej rzeczywistości.

Link który podałaś u mnie pokazuje że w schowku nic nie ma. Czy możesz jeszcze raz podać link do Twojego wyboru sprzętu AGD?

 

A u nas kostka zakupiona, bo ma podrożeć kilka procent. Piec też już mamy. Montaż w najbliższym terminie. Oczyszczalnia ścieków już gotowa. Stolarz był pomierzył schody i będziemy mieli zrobione za bardzo niską cenę. Tylko że drzewo było nasze.

 

Pozdrawiam. U nas za oknem ukazała się piękna tęcza. Widok niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu u mnie też schowek pusty.

Ja wybrałam pralkę, najcięższe wybory dopiero przede mną.

Czekam na projekt kuchni, jestem ciekawa jak chłopak złoży w sensowną całość to co mu kazałam:)

Chyba jestem najbardziej do tyłu ze wszystkich koniczynek, ale jak już się uprzątnie brud po tynkach to może odetchnę z ulgą i poczuję że kawał roboty za nami. A kostka to odległy pomysł u nas.

Piec mamy defro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu schowek u mnie nadal pusty. Po prostu zapamiętuje u Ciebie na komputerze. Ja nic nie widzę.

 

Piec mamy z Pleszewa. Planowaliśmy całkiem inny a w końcu wybraliśmy taki. A z kostką to było tak że jesteśmy umówieni dopiero na jesień, a układać będzie mi kolega. I on mi zadzwonił i powiedział że kostka drożeje 6% dlatego teraz kupiliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu dzięki za linki. Moje wybory całkiem podobne. Tylko nad piekarnikiem zastanawiałam się żeby miał funkcje mikrofali. Chociaż tego urządzenia mało u nas się używa chciałabym żeby piekarnik był 2 w 1. Coś takiego http://www.agito.pl/piekarniki/samsung-fq-115t001.0.390369.html.

 

Dowiadywałaś się Gosiu o kostkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas kotłownie i grzejniki i kocioł postanowiliśmy pozakładać przed przeprowadzką niestety strach ,mojej cioci złodziejaszki powyrywlili rury i pościągali grzejniki a to strata na kilka tys.My właśnie rozglądamy się za styropianem na ocieplenie we wrześniu mąż zacznie ocieplanie,po cichu liczymy ,że uda nam się w tym roku zrobić tynk właśnie mam jedną wycenę na 15 zł m2 jeszcze czekam na 2 .Jakie robiliście tynki dziewczyny my chcemy sylikonowe .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mikrofalówki nie będę miała wcale. Nie używam, nie lubię.

 

Był wczoraj Pan łazienkowy, no cóż nie mało będzie nas to kosztować. Jak dolna łazienka zamknie sie w 15 tys to będzie dobrze. Umówieni jesteśmy po 15 października. Położy od razu płytki w kuchni, holu i wiatrołapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko sporo będzie kosztowała Wasza łazienka. W jakiej cenie liczyliście płytki do łazienki? Ile pan liczy za robociznę?

 

Mój piec wnosiło 4 chłopów. A piąty siedział w samochodzie i podtrzymywał piec linką uczepiona do samochodu. Prawie godzinę z nim walczyli. Aż w końcu sie udało.

Gosiu i na jaki piec się zdecydowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...