Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oj, oj to duże różnice w cenie, ale ja chcę żeby ten konkretny pan nam robił, jest dobry więc zgodziliśmy się na niego.

On powiedział że 4 tys to maksymalna cena za tą łazienkę, jak nie będzie udziwnień to będzie tysiąc zł mniej, ale wolę założyć że będzie kosztowała więcej a zapłacić mniej niż odwrotnie. Nie pytałam innych fachowców, pewnie znalazłby się tańszy ale chcę mieć to porządnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba miałam jakąś pomroczność jasną;) Renia byłam sprawdzić na wiadrach, mamy tak samo jak Sylwia tynk akrylowy baranek Greinplast.

 

Właśnie zamówiłam tynk sylikonowy barnek jasny taki ekri cena super więc wziełam będzie w czwartek u mnie.

Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też szlifowane i też bez brodzika półka tylko w prysznicu i duży dreniany blat z umywalką na 125 i nad kibelkiem 3 drewniane półeczki .Ja nie pamiętam ile mamy po podłodze może 5 metrów .Ale licze że materiał na gotowo do łazienki tak na tip top mam nawet kosz na bieliznę wiklinowy z jyska za 85 zł że to będzie 5 ty no i niewiadoma za robociznę ale liczę max 2 tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nas tynk kosztował 120zł/25kg:)

 

Renia podziwiam tyle roboty sama odwalasz:) ja sama też chętnie coś bym porobiła ale z moją dwójcą nie narobię, czasem posprzątać ciężko bo one są w tylu miejscach naraz. Najgorsze są schody bo bez barierki. Prąd, jak tylko z dzieciakami wchodzimy na budowę, to wyłączamy bo one mają przeróżne pomysły;)

 

 

Gosiu a jaka jest grubość waszego tynku? Nasza 2 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...