Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Siwa kostka będzie taka jak na zdjęciu:

Zdj%2525C4%252599cie0195.jpg

 

To co wybraliśmy na taras nie mogę znaleźć zdjęć.

Gosiu to znaczy że zrezygnowaliście z drewnianego tarasu?

 

O taką samą kostkę chcemy na schody do domu i ścieżkę i wiazd a taras z desek modrzewiowych .A po ile sylwia tą koste zamówiłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko kuchnia jak dla mnie ok tylko nie podobają mi się szklane drzwiczki w górnych szafkach. Będziesz miała szkło pomiędzy blatem a szafkami tak jak jest na zdjęciu?

 

Zdjęcia z wakacji fajowe. Gdzie byliście?

 

Aj bo ja Wam nie napisałam szczegółów mojej wybranej kuchni. Tam nie będzie szklanych drzwiczek, będą albo białe albo jasno szare, mam 3 koncepcje i jak zobaczę wizualizację to wybiorę, a między meblami będą płytki a nie szkło, jakie jeszcze nie wiem bo nie wiem na jaką kolorystykę mebli ostatecznie się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz Karolinko:) ja też nie mogłam zdecydować się na płytki do łazienek, w ogóle wybór kafelek (czy do łazienek czy kuchni i wiatrołapu) to był dla mnie koszmar;)

Teraz kolejne wybory już za mną. Zamówiłam już cały sprzęt agd do kuchni, dodatkowo dokupiłam od razu baterię do zlewozmywaka:) Udało mi się zmieścić w planowanej kwocie a nawet zostało nam 100zł:rotfl:

 

Kiedy Gosiu montujecie kuchnię? Możesz odetchnąć kolejny ciężki wybór za Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że w końcu załatwiłam to ubezpieczenie. Teraz jeszcze miedzy czasie załatwiamy odbiór domu, za prąd będziemy mniej płacić bo taryfę zmienimy.

 

W niedzielę spotykamy się z naszym kuzynem, który będzie nam kuchnie robił, no doczekać się nie mogę i jeszcze mi trudno uwierzyć że już jesteśmy na takim etapie i że niedługo przeprowadzka:)

Edytowane przez Karollinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan chciał wchodzić juz w tym tygodniu ale jeszcze zdecydowaliśmy się położyć gładź w kuchni i salonie, jeszcze sufit podwieszany w kuchni nie skończony więc poprosiliśmy o trochę czasu. Prawdopodobnie montaż zacznie się w przyszłym tygodniu:) jak się wyrobimy;)

 

Czekam z niecierpliwością:) Ach jak czas szybko leci, niedawno pisałyśmy o elewacjach a tu już bedziesz zaraz miała kuchnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angie83
Angie, wysłałam priva, mam nadzieję że doszedł, jak nie to napisz meila to wyślę jeszcze raz.

Dziękuję, link doszedł :)

Dziewczyny jak chcecie to mogę zamieścić zdjęcia kuchni jakie udało mi się ściągnąć z neta, gdy szukałam inspiracji ;) chociaż pewnie same macie sporo takowych zdjęć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...