Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Gosiu a masz jakąś wizualizację kuchni??

My w niedzielę spotykamy się z chłopakiem kuchennym i mamy już się zdecydować na kolory, powiem Ci że ten szary chodzi mi po głowie, ale inne chyba jeszcze bardziej, nie mogę spać przez tą kuchnię:) a jeszcze dziś namieszał mi żeby zrobić szafki górne w fornirze jak barek, ale raczej to nie przejdzie, jak pchnę temat kuchni to z ulgą odetchnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widzę, że zabudowany barek wygrywa jednogłośnie :D

I taki będzie, mąż przekonany:lol2: chyba temat kuchni narazie jest zamknięty.

Chcemy jeszcze przed sezonem malinowym zrobić elewacje, mamy na to max 3 tyg, mam nadzieję że pogoda pozwoli i szybko się z tym uporamy.

 

Do połowy sierpnia musimy zalać schody, taras i przygotować ogród na nasadzenia.

Roboty jest tyle, że nie wiadomo od czego zaczynać a doba krótka, stanowczo za krótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda gadać:( codziennie duszno, nie ma czym oddychać, a potem przychodzi taka burza że świata nie widać. Dzieciaki mają (a raczej miały) taki platikowy domek do zabawy na dworze, wczorajsza burza go porwała i zostały z niego strzępy bo roztrzaskał się o szopę. Wczoraj padał grad. Naprawdę dziwne to lato w tym roku.

 

Ale mam fajną nowinę, wreszcie mąż się zlitował i kupił dla mnie samochód:D(bo nasza kochana golfina zrobiła się ciut ciasna i musieliśmy się rozstać;)) znaczy się dla nas, ale taki pierwszy mój;) o taki mniej więcej

[ATTACH=CONFIG]66423[/ATTACH]

:D:D:D

Gosiu, u nas dziś wreszcie jest czym oddychać, ulga wielka taki chłód.

Dziś jak jechałam do pracy to w szoku byłam ile drzew i słupów nałamanych, wieczorem ma być powtórka.

 

A prezent dostałaś suuuper, jaki miły akcent do zakupów wykończeniowych:) my jeszcze naszym musimy pojeździć z rok i jak skończą się transporty budowlane to może coś nowego kupimy:)

Edytowane przez Karollinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu super że już masz sprzęty u siebie. Powiem Ci, że ja jak kupuję w sklepie internetowym to zawsze biorę opcję płatności przy odbiorze, jakoś tak bezpieczniej. Chociaż jak do tej pory wszystko było ok.

 

U nas dziś wreszcie zakończyli tynki, pięknie jest, a będzie jeszcze piękniej jak trochę ogarniemy.

Jutro zaczynamy elewacje jak pogoda pozwoli:wave::wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki .No pędzicie .Ja wymalowałam pokoje dzieciaków jeszcze tylko córy garderoba i gotowe .Dziś kupiłam ławę do salonu.Mąż też chce żebym zamawiała kuchenke oraz okap ale jakoś boje się zawieść to na budowe a w garażu tu u rodziców to już tynk .kamień na kominek ława ,komody do córy jak pomyśle ile przewożenia i jeszcze te graty z domu do domu to mi się odechciewa zamówie przed samą przeprowadzką .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola a robicie tynki zewnętrzne w tym roku ? czy tylko sam klej .My mieliśmy nie robić tylko klej i grunt ale tynk kupiłam taki jak chcieliśmy silikonowo-silikatowy w dobrej cenie plus dobrą cenę za robocizne za sam tynk dostałam więc robimy ,ewentualnie w środku czegoś nie zrobimy np.piec kupimy w październiku czy listopadzie ,kominek powinien wystarczyć. Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...