Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Sylwia a u Was co słychać??

 

 

My zwolniliśmy trochę tępo. W środę wyjeżdżam na urlop i dopiero po powrocie zajmiemy się kontynuacją prac. W domku już jest wszystko przygotowane do wykończeniówki. Instalacje wszystkie już zrobione. W sierpniu z mężem wybierzemy się na zakup płytek i innych akcesori do łazienek i kuchni. Również zamówimy meble do kuchni. A jak dalej będzie to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja już przyzwyczaiłam się do konta internetowego, nawet z domu wychodzić nie muszę a zakupy zrobione. Płacę przelewem przeważnie za wszystko, chociaż za tak duże pieniądze to zdażyło się pierwszy raz. Ale ulżyło mi, że wszystko już mam w domku.

 

Karolinko skoro tynki skończone to czekamy na fotki w albumie:)

 

Ja też jestem za:) Czekam na fotorelację z Twoimi tynkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko, my chcemy zrobić z kolorem na gotowo już. To zależy tylko od pogody.

Sylwia pamiętasz ile kosztowały Was same materiały na elewację??

Gdzie wyjeżdżacie na urlop??

Renatko a Wy kiedy nad morze??

 

Ja się cieszę że pojechaliśmy na początku lipca bo teraz pogoda mało wakacyjna. Koleżanka jest na mazurach a tam aby wichury i nawałnice.

My już zaklepaliśmy termin na narty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek jedziemy obgadać projekty kuchni i w końcu zamkniemy ten temat, nie mogę się doczekać:):wiggle::wiggle:

 

Cena za nasze tynki wyszła taka że:bash::bash::eek::eek::mad::mad:

 

Mam już wstępnie powybieraną armaturę do łazienki, panele, płytki do kuchni, holu i wiatrołapu, drzwi wewnętrzne, łóżko, narożnik, oświetlenie.

Cena za to wyszła jakaś kosmiczna, a to jest dopiero połowa. Liczyłam dwa razy bo myślałam że przecinek nie stoi na swoim miejscu:jawdrop::jawdrop:

Edytowane przez Karollinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko, my chcemy zrobić z kolorem na gotowo już. To zależy tylko od pogody.

Sylwia pamiętasz ile kosztowały Was same materiały na elewację??

Gdzie wyjeżdżacie na urlop??

Renatko a Wy kiedy nad morze??

 

Ja się cieszę że pojechaliśmy na początku lipca bo teraz pogoda mało wakacyjna. Koleżanka jest na mazurach a tam aby wichury i nawałnice.

My już zaklepaliśmy termin na narty:)

 

No my nad morzem od 17 sierpnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek jedziemy obgadać projekty kuchni i w końcu zamkniemy ten temat, nie mogę się doczekać:):wiggle::wiggle:

 

Cena za nasze tynki wyszła taka że:bash::bash::eek::eek::mad::mad:

 

Mam już wstępnie powybieraną armaturę do łazienki, panele, płytki do kuchni, holu i wiatrołapu, drzwi wewnętrzne, łóżko, narożnik, oświetlenie.

Cena za to wyszła jakaś kosmiczna, a to jest dopiero połowa. Liczyłam dwa razy bo myślałam że przecinek nie stoi na swoim miejscu:jawdrop::jawdrop:

 

Nas tynki kosztowały prawie 12 tys.

Dobrze ,że tynków zewnętrznych jest mniej ,mi pan dał cene za metr tynku z gruntowaniem 10 zł .Cena jak dla mnie super pan zaklepany na koniec września.

Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już wstępnie powybieraną armaturę do łazienki, panele, płytki do kuchni, holu i wiatrołapu, drzwi wewnętrzne, łóżko, narożnik, oświetlenie.

Cena za to wyszła jakaś kosmiczna, a to jest dopiero połowa. Liczyłam dwa razy bo myślałam że przecinek nie stoi na swoim miejscu:jawdrop::jawdrop:

 

No niestety...., ja też właśnie wybieram jakieś sprzęty i sumowanie wypada nieciekawie ;)

Karolina, jakie panele w końcu wybrałaś? Muszę przejrzeć wasze wybory sprzętu kuchennego, ciągle brak czasu, a jeszcze z dziećmi próbujemy złapać trochę lata nad morzem tudzież jeziorem. Brrr, woda była dzisiaj zimna.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 tys. za ocieplenie i tynkowanie?

 

Tak i to jeszcze po wielkich negocjacjach. Wczoraj padał deszcz a chłopak wydzwaniał że przychodzi robić i już widać efekt- brat mówił bo my nad ranem wróciliśmy ze spotkania w sprawie kuchni:)

 

Projekt zaakceptowany, trochę zmian nanieśliśmy, kolory wybrane, jeszcze tylko w sprawie barku musimy dogadać szczegóły bo nocy zbrakło.

 

Czuję że jak nas podliczy za te meble to popłyniemy.

Dziś może będzie wycena i projekt to Wam pokażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...