Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystko z drobnego sprzetu: mikser, krajalnice, żelazko, deske do prasowania itp. Troche sie uzbieralo. Nie ma jeszcze czajnika i dodatkow zewnetrznych. Ale z tym narazie sie wstrzymuje.

 

Tak jestem juz u meza. Piekna pogoda, slonce swieci od rana. Czemu w Polsce tak nie jest?!

 

Sylwia oj pogoda w Polsce dziś miodzio słoneczko .Ja dziś na ramiączkach chodzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pokupowane drobiazgi koszyczki wiklinowe do łazienki ,kosz na bieliznę ,zasłny do chłopaków ,do córy makarony ,lampy do chłopaków ,zazdrostke do okna do kuchni ,karnisz dla córy ,pościel dla córy i jednego synka oczywiście tą starą też zabiorę ,trochę reczników ,kosze na kartki dla dzieciaków i rózne pudła na zabawki .Wiem ,że przy przeprowadce jest ciężko wybiera się rzeczy najpotrzebniejsze a takto co mc coś kupiłam .

Jestem zakochana w rzeczach z motywem lawendowym taką mam właśnie zazdroste chcę jeszcze obrusik do jadalni zestaw kawowy ,chlebak i przybornik do łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, uchwyty będą takie tak w tych jasnych szafkach na dole, nie znalazłam lepszego zdjęcia a na tym najlepiej widać. U nas będzie dużo szuflad i ten uchwyt będzie się ciągnął tak jak tu w jednej linii a niższe szuflady będą na dotyk. Fajnie że te uchwyty nie będą wystawać.

http://img89.imageshack.us/img89/8314/z6672874x.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

tu też widać na dolnych szafkach

http://img30.imageshack.us/img30/7200/z5848838o.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuper wyszła kuchnia, u nas będzie troszkę inny układ. Gosiu obok piekarnika masz cargo?

Chyba macie szerszą wnękę niż my, u nas jest 160 cm. Co planujesz dać na ścianę między szafki? Blat masz dosunięty do okna?? Jakie płytki na podłodze i czy możesz zrobić zdjęcie blatu z bliska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, miejsca jest sporo. Ja się martwiłam że mała kuchnia a jak zobaczyłam projekt to faktycznie bardzo pojemne szafki. Ja będę miała lodówkę niezabudowaną obok piekarnik, nad piekarnikiem szafki, pod szuflady. Obok piekarnika będzie wąskie cargo a po drugiej stronie zabudowana stolnica. Drugie cargo będzie obok płyty ale to już szerokie, a w szafce narożnej kosze obrotowe. Edytowane przez Karollinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem tak, w moim odczuciu, cargo to zbędny wydatek. Będąc w kuchni już zrobionej przez naszego pana, widząc takie cargo, sama świadomie zrezygnowałam z tego "modnego" rozwiązania. Pewnie, na głównym wątku o kuchniach, za brak cargo albo za stwierdzenie, że to modny i zbędny wydatek dostałabym po "głowie", ale takie jest moje zdanie:)

 

Gosia masz racje w takiej wnęce więcej zmieścisz niż w cargo ,też robić nie będę moja mam miała w starych meblach zmieniała 2 lata temu i bez cargo zrobiła o wiele więcej tam upycha.

Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem tak, w moim odczuciu, cargo to zbędny wydatek. Będąc w kuchni już zrobionej przez naszego pana, widząc takie cargo, sama świadomie zrezygnowałam z tego "modnego" rozwiązania. Pewnie, na głównym wątku o kuchniach, za brak cargo albo za stwierdzenie, że to modny i zbędny wydatek dostałabym po "głowie", ale takie jest moje zdanie:)

Ja się zdecydowałam na cargo, będzie obok szafki z płytą, mam zamiar trzymać tam garnki i wydaje mi się że będzie funkcjonalnie i poręcznie. Małe cargo będzie obok piekarnika bo i tak nic innego tam by się nie zmieściło.

Gosiu ja nie zwracam uwagi czy się komuś kuchnia będzie podobać i co powie na jej temat, robię to dla siebie i ja mam być zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też napisałam, że to jest moje zdanie i nikomu go nie narzucam. Ja też wychodzę z założenia, że budujemy dla siebie a nie dla kogoś i robimy tak jak nam pasuje a pisząc o cargo nie miałam Ciebie na myśli tylko moje odczucia. Nie chciałam żebyś odebrała to tak jakbym pisała o Tobie. Ale może ja się nie umiem wysłowić więc się więcej nie odzywam.

Pozdrawiam

EEEE, nie coś Ty, nie odebrałam tego tak.

Jak napisałaś o tym, że ktoś na wątku kuchennym mógłby krytykować Twoją kuchnie bo nie dałaś cargo to dlatego odpowiedziałam że robisz to dla siebie jak Ci wygodnie i jak Ci się podoba a nie żeby ktoś się czepiał i krytykował. ja sama nie dałam żadnych extra dodatków do mebli i pewnie też byłabym poddana krytyce ale miałam tyle kasy na to ile miałam i wiedziałam że się rozpędzać nie mogę.

Edytowane przez Karollinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...