Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zgadzam się Gosiu, nie ma co się kłócić. Przy wykończeniówce każdy już ma tak nadszarpnięte nerwy że o konflikt nie trudno. Chce się szybko zrobić bo już widać metę, zwykle kasy i czasu na wszystko brakuje i mimo, że chce się dobrze to wychodzi różnie.

Ale wiem też że konfliktu uniknąć się nie da jak wizje są baardzo odrębne.

Ja byłam przekonana że u nas tak będzie, ale o dziwo podoba nam się to samo, dużo już mamy rzeczy wybranych bez żadnych spięć. Mąż do wielu rzeczy się nie wtrąca bo nie ma na to czasu więc ja wybieram kilka wersji które podobają się mi najbardziej i on zwykle rzuca okiem i mówi żebym wybrała bo wiem najlepiej jakie ma być:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jak zobaczy domek na żywo to dozna olśnienia i zmieni zdanie;)

 

My wczoraj uruchomiliśmy indukcję, hula jak trza ale licznik też hula;)

Wierzę, niestety indukcja chyba jednak droższa niż gaz, my do ostatniej chwili zastanawialiśmy się nad indukcją ale jednak zrezygnowaliśmy. Może kiedyś jak ceny prądu i gazu się zrównają to wymienimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, właśnie się zastanawiałam jak będziecie mieli to rozwiązane.

Szczerze mówiąc to mam momentami dosyć tych poszukiwań. Niby jeszcze tylko kilka miesięcy ale teraz jest tak intensywny czas że zastanawiam się co będę robiła po budowie??

 

Teraz jest na tapecie sypialnia i Kingi pokój.

Macie jakieś pomysły na sypialnię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, właśnie się zastanawiałam jak będziecie mieli to rozwiązane.

Szczerze mówiąc to mam momentami dosyć tych poszukiwań. Niby jeszcze tylko kilka miesięcy ale teraz jest tak intensywny czas że zastanawiam się co będę robiła po budowie??

 

Teraz jest na tapecie sypialnia i Kingi pokój.

Macie jakieś pomysły na sypialnię?

 

U mnie sypialnia będzie j.szara plus czarny dmuchawiec nad łóżkiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, będziesz miała jeszcze inaczej niż my:)

 

Niestety pogoda nas nie rozpieszcza. leje już drugi dzień, nasze plany ogrodowe znów się przesuwają.

Ale nie ma tego złego, korzystając z wolnej chwili miałam kilka nocy na obmyślanie pokoju Kingi. Wiem co jej się podoba, już zaczynam kupować wyposażenie. Jak zobaczy efekt końcowy będzie przeszczęśliwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie koniczynki juz od jakiegos czasu sledze wasze działania jestem na etapie tak jak niektóre z was czyli meble kuchenne itp. jest ciężko he he najgorsze jest co wybrać czy będzie dobre i przydatne spięcia z mężem też są:) macie po prostu piękne koniczynki:) jak SIE TU WPRAWIE TO ZAMIESZCZĘ ZDJĘCIA MOJEJ. Mam pytanie odnośnie pieca jakie macie na gaz czy eko groszek bo mój m chciał na gaz ale go przekonałam ze nie ma tyle ciepła z gazu jak z takiego pieca na opał mam upatrzony piec defro akm uni czy ma któraś z was podobny piec? My nie robiliśmy kominka bo stwierdziłam ze za duzo miejsca zajmnie a i tak raz na pół roku będzie pewnie wnim się paliło. Na górze mamy już łazienke zrobiona teraz fachowiec już jest w pół tej na dole. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...