Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Witaj Marzeena, miło Cię gościć w koniczynkowych progach. Wklej koniecznie zdjęcia swojego domku, na tym etapie każda rada i podpowiedź jest bardzo cenna. Jestem ciekawa Twoich planów kuchennych i łazienkowych:)

 

Jeśli chodzi o piec to my mamy Defro Optima Komfort Plus, kilka miesięcy czytałam wątki dotyczące pieca i po rozmowach ze sprzedawcami zdecydowaliśmy się na Defro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie będzie płyta czarna i zlew, okap też miał być no ale oglądam różne kuchnie i w sumie te srebrne też fajnie wyglądają. Tak naprawdę to pasują i jedne i drugie a brud podejrzewam że i na srebrnym jest dość widoczny. Ech, pojadę jeszcze dziś do sklepów, popatrzę i zamawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko nie wiem czy mi gdzies umknelo czy po prostu nie pisalas, ale ciekawa jestem na jakie kolory sie zdecydowaliscie w kuchni? A to jaki kolor sprzetu to zalezy od kolorystyki jaka chcesz zrobic u siebie. Mysle ze sprzatanie nas i tak nie ominie. Lepiej kupic cos co bardziej sie podoba a nie cos tylko dlatego ze inni mowia ze jest mniej widoczny kurz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

widzę że kolejna koniczynka ujawniła sie i tym samym mnie zmobilizowała. sledze Karoliny komentarze od dłuższego czasu i nawet z uprzejmości gospodyni bylismy z mężem juz jakiś czas temu i odlądaliśmy domek:)teraz i my juz wykańczamy i mamy milion dylematów:)jak Karolinka pozwolisz to mogę wstawić kilka wstępnych projektów na nasze wnętrza i chetnie bym poznala Wasze opinie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie koniczynki juz od jakiegos czasu sledze wasze działania jestem na etapie tak jak niektóre z was czyli meble kuchenne itp. jest ciężko he he najgorsze jest co wybrać czy będzie dobre i przydatne spięcia z mężem też są:) macie po prostu piękne koniczynki:) jak SIE TU WPRAWIE TO ZAMIESZCZĘ ZDJĘCIA MOJEJ. Mam pytanie odnośnie pieca jakie macie na gaz czy eko groszek bo mój m chciał na gaz ale go przekonałam ze nie ma tyle ciepła z gazu jak z takiego pieca na opał mam upatrzony piec defro akm uni czy ma któraś z was podobny piec? My nie robiliśmy kominka bo stwierdziłam ze za duzo miejsca zajmnie a i tak raz na pół roku będzie pewnie wnim się paliło. Na górze mamy już łazienke zrobiona teraz fachowiec już jest w pół tej na dole. pozdrawiam

 

My mamy piec z podajnikiem z Pleszewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

widzę że kolejna koniczynka ujawniła sie i tym samym mnie zmobilizowała. sledze Karoliny komentarze od dłuższego czasu i nawet z uprzejmości gospodyni bylismy z mężem juz jakiś czas temu i odlądaliśmy domek:)teraz i my juz wykańczamy i mamy milion dylematów:)jak Karolinka pozwolisz to mogę wstawić kilka wstępnych projektów na nasze wnętrza i chetnie bym poznala Wasze opinie:)

Witaj Magsawa, cieszę się że zajrzałaś:)

Widzę że szybciutko Wam poszła budowa, fotki wklej koniecznie. Miałam do Ciebie napisać ale po zmianach na forum straciłam wiadomości ze skrzynki odbiorczej i nadawczej i nie miałam namiarów.

Ciekawa jestem jakie macie pomysły na wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...