Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolina, wydaje mi się, że coś podobnego do Twojej, ale może już się gubię w tych Twoich propozycjach ;). Drewnopodobne, w jasnym kolorze. Na razie jeszcze nie rozglądałam się zbyt dokładnie za konkretnym wykonawcą. Przy okazji oglądania kibelków i tym podobnych :-) natrafiłam na kuchnie Nolte

[ATTACH=CONFIG]68145[/ATTACH]

 

Kolor savanna chyba, akacja, laminat. Ja wpadłam w zachwyt kolorystyczny, a moi panowie zachwycali się wypasionym wnętrzem - cargo i różne szuflady. Zachwyt nam się zmniejszy zapewne jak pójdę po wycenę :D

Nastawiona byłam wcześniej na łączenie ciemnego z jasnym - jasna zabudowa we wnęce, a ciemna zabudowa niska w kuchni. Ale jak zobaczyłam taką kuchnię całą jasną, to chyba zmienię koncepcję :rolleyes:. Czyli cała z jasnych frontów też wchodzi w grę.

Z oglądanych wcześniej producentów jeszcze taka wpadła mi w oko, drewpol

http://www.drewpol.pl/product/single/id/116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina, wydaje mi się, że coś podobnego do Twojej, ale może już się gubię w tych Twoich propozycjach ;). [/url]

A to tylko dlatego że nie mam projektu kuchni i pokazać go nie mogę. Ja będę miała jasne w połysku, cos takiego jak w albumie, tam jest jedno zdjęcie kuchni które jest najbliższe temu, co wybrałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu nam w sklepie internetowym zaproponowali jakiś groszowy rabat, dochodził transport i w sumie na jedno wyszło. W sklepie kupiliśmy parę stówek mniej ale tak jak Ci pisałam bez faktury już. Dla nas tak było wygodniej.

 

Mnie też strasznie denerwuje opieszałość fachowców. Mam nadzieję że z tymi nie sumiennymi już współpracować nie będziemy.

Nam też się bardzo spieszy, mamy jeszcze 5 miesięcy i gdyby na głowie była tylko budowa to dali byśmy rade bez problemu a tak trzeba sie będzie mocno gimnastykować.

No i znów leje, co za lato.

Edytowane przez Karollinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magsawa kolejna koniczynka na lubelszczyznie. My tez z lubelszczyzny:)

 

Przeglądałam kilka razy Twoje projekty. Kuchnia ciekawie sie zapowiada .Duzo sie dzieje na kazdym zdjeciu. Wszystkie pomysly sa Twoje?

Uklad jest troche inny od tego jaki my sobie wymarzyliśmy. Trudno jest cos Ci podpowiedzieć. Kolory to bardzo indywidualna sprawa. Ja tez jestem bardzo a to bardzo za kolorem siwym. Chociaz moja kuchnia nie bedzie siwa bo mezowi sie nie podoba.

pomysły moje, tylko zebrane w całość przez projektantke:) i tu jest problem bo nie moge dobrac takiego siwego, sa jednolite siwe a ja chce w takie prazki jak w projekcie. naszczescie mąz nic nie ma przeciwko i daje mi wolna reke:)a jaki masz pomysł na własna kuchnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny śliczne te Wasze kuchnie:) moje odczucie jest takie, że np moja kuchnia w lakierze jest chłodniejsza, za to te w kolorze jasnego drewna sprawiają wrażenie cieplejszych. Nawet choćby blat w kolorze drewna i już przytulniej. Ale ja już wybrałam i mam jak chciałam:D Na razie wrażenia osób odwiedzających naszą budowę są pozytywne, zresztą to nam ma się podobać najbardziej.

 

Gosiu to prawda, kuchnie z dodatkiem drewna są cieplejsze, sprawiają wrażenie przytulniejszych ale jedne i drugie mają swój urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się zastanawiam co dać nad szafki, ja chciałam płytki, kuchenny radzi żeby szybę dać, nie wiem jeszcze, muszę to przemyśleć.

Mag a gdzie postawisz szafę?

Ja planuje takie coś na buty i kurtki http://img717.imageshack.us/img717/3038/13big.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

ma być robione na zamówienie przez kuchennego, ma być prosta w stylu naszego domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magsawa moja kuchnia bedzie calkiem podobna do tej co pokazywala Gosia. Tylko zamiast murowanego barku, beda szafki. Od strony salonu beda hakery i blat bedzie troche dluzszy zeby moc nogi schowac, a od strony kuchni szafki. Taki jest plan na dzien dzisiejszy, ale ostateczna decyzje podejmiemy w sierpniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki:D

Pamiętacie może, kiedyś, chyba w tym wątku, ktoś wstawiał taki biały okap ze szkła, które szło od samej kuchenki? Nie mogę namierzyć teraz, to było z jakiejś wystawy czy targów:rolleyes: Pamiętacie może? Podpowiedziałybyście coś?

Yuka nie wiem, nie kojarzę tego zdjęcia, nie przypominam sobie żeby było w moim wątku bo żadna koniczynówka chyba nie rozważała białych okapów:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuka przykro mi, nie kojarzę fotki więc nie pomogę:(

 

 

 

Przyznam Wam się teraz, jak już kuchnia gotowa. Drugim kolorem, który brałam pod uwagę (kolor wnęki) był kolor czerwony. Jednak szary to bardziej neutralny kolor, można zaszaleć z dodatkami. Przy czerwonej wnęce nie byłoby już tak łatwo.

Gosiu fajne są takie odważne kolory, ale ja też bym się nie zdecydowała. Co innego popatrzeć a co innego spędzać w takiej codziennie dużo czasu. Niektórych pobudzają takie kolory, ja chyba jestem jednak nudna i wybrałam bardziej stonowane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny:) Nie bardzo wiem, jak rozwiązać zabezpieczenie miejsca nad kuchenką a to fajnie wyglądało... Byłam pewna, ze to tutaj któraś wstawiała jako ciekawostkę... Przyjdzie mi samej coś kombinować;)

A a'propos kolorów, ja właśnie zdecydowałam się na czerwoną ścianę w kuchni, bo stwierdziłam, ze jak będę chciała zmian, to wystarczy, ze ścianę przemaluję np. na oliwkowy i mam zupełnie inną kuchnię:) (a szary z czerwienią gra świetnie - według mnie oczywiście;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...