Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Yukuś no niestety, nie natknęłam się na nic takiego więc nie pomogę.

Jeśli chodzi o kolory to dużo bezpieczniej jest pomalować ścianę niż kupić meble w takim kolorze:) Jak się znudzi czerwony to tak jak mówisz, jedno popołudnie i masz odmieniona kuchnię, z meblami zmiana jest najczęściej możliwa po kilku latach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Yukuś no niestety, nie natknęłam się na nic takiego więc nie pomogę.

Jeśli chodzi o kolory to dużo bezpieczniej jest pomalować ścianę niż kupić meble w takim kolorze:) Jak się znudzi czerwony to tak jak mówisz, jedno popołudnie i masz odmieniona kuchnię, z meblami zmiana jest najczęściej możliwa po kilku latach;)

 

Yuka nie tylko według Ciebie, zresztą zawsze łatwiej zmienić kolor ścian niż mebli:)

Dlatego meble mam białe:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariomili zapraszamy do dyskusji kuchennych:) każda rada i opinia jest cenna i długo rozważana:)

Jak tam roboty w Twojej Belli?

 

U nas chwolowo nic, we wrzesniu mamy zacząc ocieplenie poddasza i chcemy zamontować piec. Mysleliśmy zrobić oczyszczalnie ale zobaczymy czy się wyrobimy.

Jak tam twoje tynki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena, łazienka wyszła bardzo ładnie, ciekawa jestem reszty wnętrz.

 

Gosiu to faktycznie kuchnię macie w super cenie, nas meble kuchenne i sprzęt wyniosło dużo więcej niż zakładaliśmy. No trudno, aby żebym zadowolona była.

 

Do mnie dziś dzwonili ze sklepu że nie mają na zmywarkę musiałabym poczekać ok 2 tyg więc wybrałam inną http://www.ceneo.pl/11614447s ale cieszę się, bo ta fajniejsza, ma więcej przydatnych funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...