Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Cześć dziewczyny:D

Trudno za Wami nadążyć;) Ale przeczytałam wszystko:D, nawet o piecach;) (temat zupełnie nie dla mnie;))

 

Renata, a wiesz, że te 10%rabatu to dopiero jak zrobisz u nich zakupy za min. 20tys. i to w ciągu 12 mies?

 

Wiesz, że i mnie te płytki bardzo się podobają i zastanawiam się nad nimi do małej łazienki:D Ja mam to szczęście, że widziałam je na żywo i mnie się podobały (oprócz mozaiki, która nie powaliła, zwłaszcza za taaaaką cenę) I zanim wzięłam je pod uwagę widziałam gdzieś wyprzedaż i za nic nie mogę sobie przypomnieć gdzie:bash::bash::bash:

 

No właśnie, zależy czego szukasz.... ja po zdjęciach w internecie spodziewałam się czegoś innego:(

 

Yuczka jakoś jeszcze nie czytała muszę przeczytać jak i co tata mi powiedzaił ,że tak jest zapisałam się nie czytałam bo wczoraj i w poniedziałek miał kołowró ,dzień babci w szkole pieczenie ,młody rehabilitacje ,zebrania,hydraulik a odkilu dni wstaje nie wyspana dziś poczytam .

 

 

Yuczka a płyteczki ładne ale tak jak na stronie producenta podaje cenę 116 zł metro to nie powalają ,ale ja znalazłam u nas w Kraku za 87 zł to już można się zastanowić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witanko o poranku ! Jak widzę dyskusja już w najlepsze trwa :D

My jesteśmy na etapie zakupu kominka. Myśleliśmy trochę o tej Zuzi, ale tu na FM są różne, między innymi bardzo kiepskie opinie. Są też tacy, którzy się zachwycają i żadnych wad nie widzą - i komu tu wierzyć? Jakoś nie mam chęci wydawać na kominek 8tys. bo w sklepach to każdy poleca DOVRE ale to wysoka półka jakościowa i cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko o poranku ! Jak widzę dyskusja już w najlepsze trwa :D

My jesteśmy na etapie zakupu kominka. Myśleliśmy trochę o tej Zuzi, ale tu na FM są różne, między innymi bardzo kiepskie opinie. Są też tacy, którzy się zachwycają i żadnych wad nie widzą - i komu tu wierzyć? Jakoś nie mam chęci wydawać na kominek 8tys. bo w sklepach to każdy poleca DOVRE ale to wysoka półka jakościowa i cenowa.

 

Sylwia my poszliśmy na żywioł też myśleliśmy o Zuzi była promoja kupiliśmy 19 kw Samson z płaszczem wodny,duży plus dla nas ,że jest żeliwny jak go kupiliśmy to zadzwoniliśmy do hydraulika czy znalazł by dla nas czas i kuknął by na nasz kominek (10 dni był na zwrot)przyjechał powiedział ,że jest ok .Wczoraj też porozmawialiśmy o piecach powiedział ,że Defo ok ,doradził nam moc itp .

6-8 tys za kominek bym nie dała nad piecem się zastanawiam w tej cenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślę, że sezon podwyżkowy dopiero się zacznie:(

 

Beata ja płytki mam wybrane tylko do dolnej łazienki, oglądałam sobie któregoś razu na fm wątek bodajże o łazienkach i tak spodobała mi się jedna łazienka, że zdecydowałam się położyć je do dolnej łazienki, do górnej się jeszcze na 100% nie zdecydowałam ale będzie prawdopodobnie paradyż kwadro firletka/szafirek, ale casting jeszcze trwa;) Ogólnie rzecz ujmując to wyszukuję w necie, jak coś mi się spodoba to staram się odnaleźć to w sklepie i zobaczyć na żywo. Armatura łazienkowa też jeszcze nie wybrana, mamy tylko kibelki:)

 

Goga jak cię interesuje jeszcze firletka szafirek to w leroy merlin jest promocja 26.00 z groszami sama się nad nimi zastanawiałam do łazienki dzieciaków ale dalej się zastanawiam czy nie biało -zieloną ,córa chce w fiolecie chłopaki nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczka jakoś jeszcze nie czytała muszę przeczytać jak i co tata mi powiedzaił ,że tak jest zapisałam się nie czytałam bo wczoraj i w poniedziałek miał kołowró ,dzień babci w szkole pieczenie ,młody rehabilitacje ,zebrania,hydraulik a odkilu dni wstaje nie wyspana dziś poczytam .

 

 

Yuczka a płyteczki ładne ale tak jak na stronie producenta podaje cenę 116 zł metro to nie powalają ,ale ja znalazłam u nas w Kraku za 87 zł to już można się zastanowić .

W sumie Renatko założenie karty nic nie kosztuje;) Sama też założyłam sobie (jak kupowałam płytki do kotłowni) ale ja w sumie mało zakupów robię w Praktikerzeto na pewno tych 20tys. nie przekroczę:) Polecam za to kartę Leroy tylko założyć ją jak się robi większe zakupy, bo karta coś tam kosztuje (nie pamiętam ile) ale na dzień dobry rabat jest 5%

A co do płytek, to ceny na stronie trzeba traktować jako taki orientacyjny koszt, a w sklepach można sporo taniej znaleźć;) Np. my trochę interesowaliśmy się arkesią z Paradyża, na stronie firmowej 100,86 a w salonach z płytkami chcieli nam sprzedać po 80:D

 

EDIT: Karollinka, gdzie widziałaś aranżację z tymi płytkami hanabi/hiro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Renatko założenie karty nic nie kosztuje;) Sama też założyłam sobie (jak kupowałam płytki do kotłowni) ale ja w sumie mało zakupów robię w Praktikerzeto na pewno tych 20tys. nie przekroczę:) Polecam za to kartę Leroy tylko założyć ją jak się robi większe zakupy, bo karta coś tam kosztuje (nie pamiętam ile) ale na dzień dobry rabat jest 5%

A co do płytek, to ceny na stronie trzeba traktować jako taki orientacyjny koszt, a w sklepach można sporo taniej znaleźć;) Np. my trochę interesowaliśmy się arkesią z Paradyża, na stronie firmowej 100,86 a w salonach z płytkami chcieli nam sprzedać po 80:D

 

EDIT: Karollinka, gdzie widziałaś aranżację z tymi płytkami hanabi/hiro?

 

Yukuś hanabi zobaczysz tu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?172092-Czarno-bia%C5%82e-lub-szare-%C5%82azienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia my poszliśmy na żywioł też myśleliśmy o Zuzi była promoja kupiliśmy 19 kw Samson z płaszczem wodny,duży plus dla nas ,że jest żeliwny jak go kupiliśmy to zadzwoniliśmy do hydraulika czy znalazł by dla nas czas i kuknął by na nasz kominek (10 dni był na zwrot)przyjechał powiedział ,że jest ok .Wczoraj też porozmawialiśmy o piecach powiedział ,że Defo ok ,doradził nam moc itp .

6-8 tys za kominek bym nie dała nad piecem się zastanawiam w tej cenie .

 

my też bierzemy pod uwagę zuzię albo maję, szkoda mi pieniędzy na drogi kominek bo tak jak Sylwia pisała ma być bardziej elementem dekoracyjnym. Z tego co pamiętam Kasia ma Zuzie i chwaliła że dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Renatko założenie karty nic nie kosztuje;) Sama też założyłam sobie (jak kupowałam płytki do kotłowni) ale ja w sumie mało zakupów robię w Praktikerzeto na pewno tych 20tys. nie przekroczę:) Polecam za to kartę Leroy tylko założyć ją jak się robi większe zakupy, bo karta coś tam kosztuje (nie pamiętam ile) ale na dzień dobry rabat jest 5%

A co do płytek, to ceny na stronie trzeba traktować jako taki orientacyjny koszt, a w sklepach można sporo taniej znaleźć;) Np. my trochę interesowaliśmy się arkesią z Paradyża, na stronie firmowej 100,86 a w salonach z płytkami chcieli nam sprzedać po 80:D

 

EDIT: Karollinka, gdzie widziałaś aranżację z tymi płytkami hanabi/hiro?

 

Yuczka mam kartę leroy za darmo ok 2 tygodnie temu ją aktywowałam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...