Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Magsawa jeszcze zapytam czy wy zmienialiscie wielkosc i czy przesuwaliscie okna? Patrzac na projekt Twojej kuchni wydaje sie ze okno jest po srodku sciany. W salonie okno wyglada inaczej niz w projekcie.

 

my zwiekszylismy okno w kuchni na170x150, i my ogólnie poszerzyliśmy dom o 1m, byliśmy u Kasi w koniczyńce i ona nam zasugerowała \, że jakby budowała to napewno by poszerzyła i dzieki temu mamy 0,5m wiekszy salon i kuchnie no i z drugiej strony takze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja sobie kupiłam piekarnik z masterccok i płyte gazową sama nie wiem wy macie albo boscha albo jakieś inne ale nikt nie ma z tej firmy zmywarke mam wirpolla sugerowałam się tym ile wody i energi bierze wszystkie miały albo 12-13 10 l a ta miała pobieranie 6 l i mniej energi ciągła co o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena sprzęt jak sprzęt każdy ma wady i zalety. Ja brałam pod uwagę opinie użytkowników ale wiadomo że to też nie jest miarodajne. Wybrałam już cały sprzęt i jestem szczęśliwa że mam to za sobą.

Co prawda został mi jeszcze okap, wczoraj zobaczyłam na szczęście na żywo ten jasny i od razu wiedziałam że go nie chcę. Potem zamówiłam czarną amicę 60 a dziś zrezygnowałam bo jednak chcę 90 i muszę poszukać. Ale to już na spokojnie. Zmywareczka, piekarnik i płyta przyjedzie jutro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena sprzęt jak sprzęt każdy ma wady i zalety. Ja brałam pod uwagę opinie użytkowników ale wiadomo że to też nie jest miarodajne. Wybrałam już cały sprzęt i jestem szczęśliwa że mam to za sobą.

Co prawda został mi jeszcze okap, wczoraj zobaczyłam na szczęście na żywo ten jasny i od razu wiedziałam że go nie chcę. Potem zamówiłam czarną amicę 60 a dziś zrezygnowałam bo jednak chcę 90 i muszę poszukać. Ale to już na spokojnie. Zmywareczka, piekarnik i płyta przyjedzie jutro:)

 

Ja tez sie pod tym podpisuje. Trudno jest powiedziec czy wlasnie dany sprzet bedzie najlepszy. Czasami mozna kupic dwa takie same sprzety z jednej firmy. Jeden bedzie dzialal dlugo a drugi bedzie sie psul. Tak samo jest z kotlami. Kogo bym nie zapytala to kazden mial inne zdanie na temat roznych producentow.

 

My tez chcemy okap AMICE, oczywiscie 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego się obawiam, że na czyszczenie okapu trzeba będzie najwięcej czasu poświęcić. Kurcze, nie myślałam że wybór tego sprzętu przyniesie tyle wątpliwości, sama już nie wiem na jaki się zdecydować.

 

Matilde, Marzena czy Wy macie może córeczki w wieku wczesnoszkolnym lub późno przedszkolnym?:)

Wiem że reszta dziewczyn ma młodsze dzieciaczki a ja chciałam podpytać o pomysł na pokój dziewczęcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas biurko to już podstawa, jak zamieszkamy to Kinga będzie miała 6 lat więc pokój nie może być za bardzo dziecinny i nie może być poważny. Najbliższy temu pokoikowi jaki planuje jest pokój córki Mar Jel, będą inne kolory ścian i jakieś dodatki różowo dziewczęce które za jakiś czas będzie można wymienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie mogę doczekać urządzania pokoju Kingi, jedynie kuchnia bardziej mnie interesuje. Ale jak już zamówiona to teraz to jest najważniejsze i najprzyjemniejsze.

 

Tak poza tym to mam znów mega kryzys. Jak ja mam już dość tej budowy, czasu coraz mniej a roboty tyle że nie wiadomo od czego zacząć. Doba jest stanowczo za krótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zig zak to zupełnie nie moje klimaty ;) ja mam dziewczynę baaaardzo dziewczyńską i pokój też taki musi być.

Dziś poczytałam na spokojnie opinie o okapach i każdy radzi dać szerszy niż płyta, cieszę się że zrezygnowałam z tego zakupu.

Marzena 6,5 za całą kuchnię, za wszystko już?? matko, to dlaczego mi tak dużo więcej wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinka ja też już mam tej budowy dość nic tylko jeżdżenie za ty wszystkim i to zawsze na wariata po pracy a to coś nie pasuje a to nie to itp. u NAS PAN FLISIARZ ROZBIŁ OKNO TO DUŻE TARASOWE W SALONIE JAK SZLIFOWAŁ PŁYTKE TO MU SIĘ TARCZA ROZWALIŁA DOBRZE ŻE SIĘ NIC NIKOMU NIE STAŁO ILE U WAS BIORĄ ZA METR KŁADZENIA FLIZ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinko ja wszędzie szukałam i koleżanka mi go poleciła i widziałam jego prace on dorabia jeszcze sobie po pracy i to jest taka fucha i to jest za wszystko. A jakie bedziesz miała schody bo ja same blaty z dębu i balustrade chromowaną z dodatkani drewna za 7.500 i nie wiem czy to dużo czy mało bo dziewczyny chyba mniej płaciły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, u nas też wszystko na szybko, ciągle na pełnych obrotach. Mam nadzieję że jak przetrwamy te pare miesięcy to będzie spokojniej.

W sobotę mamy rocznicę ślubu i zaplanowany wekkend w SPA, mam nadzieję że mąż się wyrobi z zaplanowanymi robotami.

 

Oj współczuję przygody z oknami, ja bym się zapłakała chyba, no ale różne rzeczy się zdarzają niestety.

 

My za położenie płytek płacimy 40 zł/metr. Nie wiem czy to dużo czy nie bo też nie szukaliśmy innego fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinko ja wszędzie szukałam i koleżanka mi go poleciła i widziałam jego prace on dorabia jeszcze sobie po pracy i to jest taka fucha i to jest za wszystko. A jakie bedziesz miała schody bo ja same blaty z dębu i balustrade chromowaną z dodatkani drewna za 7.500 i nie wiem czy to dużo czy mało bo dziewczyny chyba mniej płaciły

 

no to zajeb... , mogłam się już nie dopytywać o te wyceny, czuję że na trzeźwo dziś nie przetrawię tych wiadomości;)

Schody planuję takie jak Ty,

a barierka taka http://img828.imageshack.us/img828/3464/dsc07777o1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

a cena, jeden Pan powiedział nam 10 tys, a drugi 12 tys. Narazie odpuściliśmy ten temat, poszukamy stolarza na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...