Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem kiedy ten czas zleciał, ale tak jak mówisz, następna rocznica już na swoim.

My planujemy na Święta Bożego Narodzenia, ale jak nie damy rady to i w styczniu, byle w drugiej połowie stycznia już mieszkać.

Pan od łazienek ma przyjść dopiero pod koniec października więc nie da się pospieszyć za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie takie same tylko bez obudowy na dole. jeden pan nam powiedział 8.500 za jesion a balustrady z gorszego jakiegos takiego chromowanego

 

No to z barierkami podobna cena wyjdzie jak u nas. Teść ma swojego jesiona wysuszonego i musimy się dowiedzieć ile stolarz weźmie za robotę z naszym materiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z barierkami podobna cena wyjdzie jak u nas. Teść ma swojego jesiona wysuszonego i musimy się dowiedzieć ile stolarz weźmie za robotę z naszym materiałem.

 

Wybor stolarza to na prawde nie latwe zadanie. Ja tez pytalam kilku panow o wycene naszych schodow. Wiekszosc z nich liczyla za schody od 6500 do 10 tys. No i nie bylo mowy zeby zrobili schody z naszego drzewa. Moj tato dal nam dab, ktory jest pociety i przygotowany wlasnie na schody. Jeden pan powiedzial ze zaplaci nam 500zl za nasze drzewo, a schody zrobi ze swojego drzewa za 10 tys. Masakra jakas. Wiekszosc z nich tlumaczyla sie ze nie bedzie robic z naszego drzewa bo oni robia tylko ze swojego, sprawdzonego drzewa.

Az w koncu znalezlismy pana ktory zgodzil sie na wykorzystanie naszego drzewa. Bedzie robil schody dla moich rodzicow i nasze. Rodzicow schody maja byc juz zrobione w sierpniu. Bede miala okazje zobaczyc czy wszystko wyjdzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Matilde, Marzena czy Wy macie może córeczki w wieku wczesnoszkolnym lub późno przedszkolnym?:)

Wiem że reszta dziewczyn ma młodsze dzieciaczki a ja chciałam podpytać o pomysł na pokój dziewczęcy.

 

Późnoprzedszkolnym :-)

Na razie obstawiam vox magnolia, ale z chęcią przyjmę inne propozycje :-)

http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli/magnolia/pokoj-mlodziezowy/

Potrzebuję - szafę, regał, biurko.

Do tego może łóżko nie z tej samej serii tylko białe metalowe ozdobne. Trochę się boję czy takie łóżka są bezpieczne, na przykład stuknięcie w nie głową przez biegnące dziecko.

A póki co do pokoju córki zakupiłam border na ścianę

 

[ATTACH=CONFIG]68622[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas biurko to już podstawa, jak zamieszkamy to Kinga będzie miała 6 lat więc pokój nie może być za bardzo dziecinny i nie może być poważny. Najbliższy temu pokoikowi jaki planuje jest pokój córki Mar Jel, będą inne kolory ścian i jakieś dodatki różowo dziewczęce które za jakiś czas będzie można wymienić.

 

Gdzie szukać tego pokoju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późnoprzedszkolnym :-)

Na razie obstawiam vox magnolia, ale z chęcią przyjmę inne propozycje :-)

http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli/magnolia/pokoj-mlodziezowy/

Potrzebuję - szafę, regał, biurko.

Do tego może łóżko nie z tej samej serii tylko białe metalowe ozdobne. Trochę się boję czy takie łóżka są bezpieczne, na przykład stuknięcie w nie głową przez biegnące dziecko.

A póki co do pokoju córki zakupiłam border na ścianę

 

[ATTACH=CONFIG]68622[/ATTACH]

 

Matilde my byliśmy zdecydowani na magnolię, pojechaliśmy z Kingą żeby kupić i jak ona zobaczyła to kategorycznie stwierdziła że takich nie chce. Podejrzewam że dlatego że nie były na wystawie w fajnej aranżacji, ale uparła sie że nie takie, to nie. W końcu to jej pokój. Mąż jak poprzyglądał się z bliska tym mebelkom to baardzo sie ucieszył że Kinga ich nie chce. Za taką cenę są słabej jakości, coś w stylu BRW, przy bliższym obejrzeniu rozczarowują. Gdyby kosztowały połowę ceny to ok, ale za dość spore pieniądze to są marne.

 

Teraz planuję jej białe mebelki tylko nie z voxu, łóżko chyba czarne, no nie wiem jeszcze, http://img692.imageshack.us/img692/4411/1739877455.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Dodatki szaro różowe, mam już sporo fajnych pokupowanych.

Edytowane przez Karollinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wycena schodów to 2800 plus robocizna mamy się spotkać z panem w przyszłym tygodniu lub po urlopie i poda dokładną cene za robociznę ewentualnie sami zamontujemy.

Renatko cena faktycznie super. Ja narazie temat schodów odpuściłam, najwyżej zrobimy w zimie.

 

Dojechała reszta sprzętów:wave::wave:

miód malyna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...