Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No właśnie, ja się ciesze że przynajmniej wokół domu mamy trawkę to piach i ziemia nie będą się nanosiły.

Teraz chcemy jeszcze pokończyć te drobniejsze rzeczy przy elewacji, zrobić płyty na poddaszu, w październiku kominek, podłogi, drzwi wewnętrzne, malowania, Kingi pokój, sypialnia.

Listopad łazienki i kuchnia i salon. No i to najważniejsze, czy o czymś zapomniałam???

Grudzień przeprowadzka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy bardzo podobny plan. Tylko nie wiem czy bedziemy sie wprowadzac na swieta czy pozniej. Nie wiem czy wystarczy nam kasy na wszystko. Nie wiem dokladnie ile wyniesie nas kostka, a to najbardziej kosztowny wydatek jak dla nas. Kuchnie chcemy tez zamowic na listopad/grudzien. Lazienki, malownie, podlogi we wrzesniu/pazdziernik. Najprawdopodobniej meble do sypialni i salonu zakupimy dopiero w nastepnym roku. Pewnie wielu szczegolow bedzie nam brakowalo w tym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny

Sylwia to wy w tym roku chcecie się wprowadzić? Ja bym się nie przejmowała że nie wszystko będzie gotowe czy nowe, wszystko przyjdzie z czasem ważne że jesteście blisko swoich marzeń a do tego nie musisz się martwić kredytem na 30 lat .

To dziewczyny będziecie miały bardzo szybkie następne pół roku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia a dużo macie kostki do włożenia przed domem?

My we wrześniu chcemy ruszyć z poddaszem i zrobić oczyszczalnie no i musimy kupić piec, a na następny rok zostawić ogrodzenie i kostkę. Przez zimę myslimy zrobić gładzie i tak myślę czy coś jeszcze czy już można startować z wykańczaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja marzyłam o tym żeby wprowadzić się do urządzonego domu, żeby nic brudnego nie robić przez kilka lat.

Jak narazie to się uda, ewentualnie zostaną schody do zrobienia na wiosnę ale to się okaże. Wiadomo że zostaną do dokupienia jakieś drobiazgi ale najważniejsze będzie porobione.

Emilko elewacje robimy prostą, jeden kolor, jakiś jaśniutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki mamy okolo 210 metrow. No i taras do tego. Sami nie wiemy jeszcze czy zrobic narozny czy po prostu zwykly prostokatny. Jak bedzie zwykly to ok 40 metrow.

Kostke juz kupilismy. No i jeszcze zostala robocizna i inne rzeczy przy kostce potrzebne. W naszym przypadku kostka jest nie zbedna. Przez tegoroczne lato nie bylo szans wjechania na dzialke. Ciagle jest bloto. Chociaz z drugiej strony sie cieszymy ze bedziemy mieli to za soba, bo na dworze zostanie nam juz tylko zajecie sie ogrodkiem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia a dużo macie kostki do włożenia przed domem?

My we wrześniu chcemy ruszyć z poddaszem i zrobić oczyszczalnie no i musimy kupić piec, a na następny rok zostawić ogrodzenie i kostkę. Przez zimę myslimy zrobić gładzie i tak myślę czy coś jeszcze czy już można startować z wykańczaniem?

 

 

My jestesmy na podobnym etapie instalacje sa juz, oczyszczalnia gotowa no i zaczniemy od gladzi i lazienek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola widziałam fotki, dzięki. Ale Twoja Kinga duża dziewczyna i jaka ładna,

Fajny macie wjazd na działkę ale pewnie kostki też trochę pójdzie,:yes:

dziękuję:) to prawda, Kinga już duża dziewczyna, sama nie wiem kiedy ten czas tak szybko zleciał.

Już nie potrzebuje mamusi i tatusia, teraz tylko koleżanki i cały dzień w ich towarzystwie:)

 

Noo, kostki będzie trzeba ale narazie nawet w planach tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dom tez niby jest tylko 10 metrow od ogrodzenia. Ale my mamy jeszcze garaz wolnostojacy. I chcemy zrobic opaske wokol domu i garazu. Rowniez kostka wokol jednego i drugiego budynku.

Kostke mamy libet grafitowa i szara. Dokladnie nie podam jaka bo teraz nie pamietam. Bedzie pasowac do dachu i ogrodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...