Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Pewnie tak, jak już tyle zrobione to się człowiek cieszy i najchętniej by się szybciutko przeprowadzał.

Ja jednak zaczekam jak wszystko będzie zrobione, za stara chyba jestem na takie polowe warunki.

Byliśmy ostatnio u znajomych którzy mieszkają w nowym domu od początku wakacji i nie mają kuchni.

Gotują na jednopalnikowej turystycznej kuchence i myją naczynia w misce przed domem, za kran służy im szlauch;)

Maja trójkę dzieci i przeprowadzać się nie musieli tak szybko, kuchnia będzie za 2 tyg więc mogli wytrzymać. Ale oni zadowoleni,

ja bym sie na takie coś nigdy nie zdecydowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karola ja mam przyszłych sąsiadów mieszkają 1,5 roku bez mebli w kuchni teraz stwierdzili ,że wolą ogrodzić niż kuchnie robićmają 2 synków jeden 3 latka drugi roczek bez ogrodzenia się boją .Sąsiad z błyt osb zrobił blat w kuchni mają zlew kuchcenkę i żyją są szczęśliwi chodź tylko dół zrobiony góra ocieplnona jedną warstwą wełny jak się tej sąsiadki spytałam czy musieli czy chcieli odpowiedziała chcieliśmy mogliśmy jeszcze pomieszkać u rodziców ale tu możemy pochodzić sobie nago a tam nie ,zrozumiałąm o czym mówi mam to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem że są tacy ludzie, wystarczy poczytać wątki na forum,

Może gdybym płaciła za wynajem mieszkania to też bym weszła do domu nie wykończonego,

ale w naszej sytuacji nie wyobrażam sobie tego. Może nie być lampki, szafki, półeczki ale kuchnia, łazienka, podłogi to podstawa.

Musi być czysto i wszelkie roboty budowlane muszą być zakończone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny

ja sie wprowadzilam 20 czerwca

przed przeprowadzką mylam podlogi praktycznie 3 razy dziennie.

2 tygodnie po wprowadzeniu 2 razy dziennie ale to juz bardziej "na wszelki wypadek" no bo Olus mały

teraz myje raz na tydzien. nic mi sie nie kurzy.

kwestia tego, zeby faktycznie po tynkach ten kurz zmyc, ale po pomalowaniu już nic sie nie pyli tylko trzeba wytrzec to co nalecialo.

Ja mylam caly dom mimo ze 3 pokoi nie uzywamy. Przenosilam graty namietnie i mylam po to, zeby sie kurzu pozbyc i zeby nie nosilo sie z jednego miejsca na drugie. da sie wiec w jakies 2 tygodnie pozbyc tego pylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, w koniczynce mieszka się na prawdę cudnie, i nawet latając po schodach kilkanaście razy dziennie pośladki można nieźle wyrobić :D

Oluś fika strasznie:) codziennie odkrywa coś nowego, ostatnio np. odkrył swoje fascynujące stopy :D

ale niestety zaczyna już ząbkować... na razie ustały boleści ale początek był taki, że płakałam z nim ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że jak będą podłogi, płytki, pomalowane ściany to ten kurz nie będzie już taki dokuczliwy, nie będzie się nanosił, a sprzątać wiadomo że i tak trzeba.

U nas będzie tylko jeden pokój wolny, ewentualnie będzie to Kingi bawialnia z całym, jej niezbędnym dobytkiem:) i podejrzewam że właśnie tam będzie najciężej utrzymać porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola, w koniczynce mieszka się na prawdę cudnie, i nawet latając po schodach kilkanaście razy dziennie pośladki można nieźle wyrobić :D

Oluś fika strasznie:) codziennie odkrywa coś nowego, ostatnio np. odkrył swoje fascynujące stopy :D

ale niestety zaczyna już ząbkować... na razie ustały boleści ale początek był taki, że płakałam z nim ;/

Dopiero co się urodził a już zęby wychodzą:) patrz jak ten czas szybko leci.

Sama radość taki Maluszek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko ja Cię podziwiam za te roboty budowlane. Mi mąż nie pozwala się wykazać bo uważa że to za ciężkie rzeczy dla kobiety. Ja mu jedynie umilam czas swoim towarzystwem umilam czas na budowie:)

 

ale słodko:) ja mojego m. tylko wkurzam:(

 

Beatko wytrwałości, ząbkowanie się kiedyś skończy:) moi chłopcy jakiś czas temu ząbkowali razem. /Starszy zgubił mleczaki/ teraz Panowie mają już pełną paszczę:) Kuba stałych a Mati mleczaków.

 

Pozdrowionka dla wszystkich;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki, jak mija wekkend?

U nas bardzo pracowicie, nie ma chwili oddechu a jak tylko wolna chwila to nadrabiamy towarzyskie zaległości.

Całą sobotę sadziliśmy krzewy, krzaczki i kwiatuszki, teść przywiózł mi kamień do obłożenia naszych klombów i jutro cały wieczór będziemy go szorować szczoteczkami:)

Dziś moja mama lecie balonem:):) biegniemy zaraz jej kibicować:rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...