Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karolinko (i inni również) a może zamiast biegać po obcych stronach, zakładajcie albumy tu na forum – zaglądałam przed chwilką i również można go ustawić jako prywatny - dostępny wyłącznie dla osób z listy kontaktów i moderatorów. Byłoby dużo prościej – dodajesz kogoś do listy i już ma dostęp do zdjęć a obcym figę z makiem... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piankę taką z dziurkami. Właśnie kupiliśmy i sprzedawca w salonie powiedział nam, że konieczna jest jeszcze folia paroizolacyjna, tak podobno zaleca producent i w razie jakiejkolwiek reklamacji najpierw eksperci sprawdzają czy jest folia, jeśli nie, to reklamacja jest odrzucana.... Ale my z folii zrezygnowaliśmy:D:D:D

 

Folia mi została podłogowa i dachowa, więc nie będzie z tym problemu, chociaż mam folię wszędzie pod styropianem i potem srebrną na styropianie, ileż tej folii można dawać... Czemu zrezygnowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia mi została podłogowa i dachowa, więc nie będzie z tym problemu, chociaż mam folię wszędzie pod styropianem i potem srebrną na styropianie, ileż tej folii można dawać... Czemu zrezygnowaliście?

 

Bo po pierwsze, to jakiś izolator, a po drugie to tak jak napisałaś: ileż tej folii można dawać? A i tak nie wierzę, ze w razie jakiejkolwiek reklamacji nie wykpią się niefachowym ułożeniem czy czymś takim... Ten sprzedawca powiedzial nam, ze tak naprawdę folia jest potrzebna 2 razy w roku: kiedy startuje podłogowka, wówczas wilgoć nagromadzona w wylewce"uderza" w panele i jak wyłącza się podlogowkę, odwrotna sytuacja... Nie wiem, nie przekonalo mnie to, bo skoro wilgoć nie przejdzie do góry przez folię (w dół też nie, bo pod wylewką też przeciez jest folia) to co z nia będzie? A producenci zabezpieczają się na wszystkie możliwe sposoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły dziś moje piękne garneczki

o takie [ATTACH=CONFIG]70568[/ATTACH]

 

Cieszmy się z małych rzeczy

Bo wzór na szczęście w nich zapisany jest:);):)

 

ja za to mam piękne grafitowe kominy z czapami z czarnego klinkieru:)

w przyszłym tygodniu pomiar okien, a dach się robi poooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooowoli.

 

 

i ja też poproszę linka do albumu, jeśli wolno...

na adres [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matilde fajny zestaw. Ale tam w tle dojrzałam super pojemniki, zdradź proszę co to za stronka, albo linka zapodaj. A kolorki inne są???

Do mnie dziś dojechały przyprawniki, drewniane deseczki do krojenia (z oznaczeniem która do mięs/pieczywa/warzyw), silikonowa stolnica i wałek do kompletu, szklane deseczki itp. Teraz szukam fajnego podstawowego kompletu garnków i szybkowaru:)

 

Gosia, musisz szukać zak! design, są inne kolorki

na przykład tutaj http://www.fide.pl/pl/zak/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...