Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas w tym tygodniu hydraulik skończy już robić.

Miałam stresa czy wszystko odpali jak należy, ale jest ok.

My w ogrodzie działamy od wiosny, fajnie już, szczególnie z tyłu, gdzie dotąd była ziemia, teraz zarosła trawka, krzewy się rozrosły.

Sylwuś jakie sadzonki kupiliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yukuś wiem, dziś i jutro mąż poprzenosi. Ostatnio wykopaliśmy dołki na te krzaczki i co dzień nalewamy wody bo tak sucho, teraz jak jest dobrze przygotowane podłoże to przeniesiemy.

Miałam do Ciebie pisać priva o uzupełnienie albumu, szczególnie kuchni, tego co masz między szafkami górnymi i dolnymi i pokoju córci. No i łazienki mnie ostatnio baaardzo interesują:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yukuś wiem, dziś i jutro mąż poprzenosi. Ostatnio wykopaliśmy dołki na te krzaczki i co dzień nalewamy wody bo tak sucho, teraz jak jest dobrze przygotowane podłoże to przeniesiemy.

Miałam do Ciebie pisać priva o uzupełnienie albumu, szczególnie kuchni, tego co masz między szafkami górnymi i dolnymi i pokoju córci. No i łazienki mnie ostatnio baaardzo interesują:)

Karolinka, ja w kuchni nie mam górnych szafek :no:

Pokój córci niewiele się zmienił, muszę troszeczkę czasu wygospodarować na "upiększenie" go, w łazienkach też brakuje jeszcze tego czegoś, dzięki czemu będą fajne (chociażby lustra;)) Jak dotrze blat do kuchni i będzie naprawdę co pokazać, to zakładam nowy temat w "galeriach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROLA a ja Cię nadal molestuję o założenie albumu forumowego. Gosia już ma i jest naprawdę funkcjonalny a co najważniejsze - pod ręką !!!

ok, ok, założę tylko jak narazie nie mam nic nowego do pokazania więc nie wklejam zdjęć.

Myślę, że jeszcze ze 2 tygodnie i ogarniemy się trochę to zaczniemy porządną wykończeniówkę i będzie co pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka, ja w kuchni nie mam górnych szafek :no:

Pokój córci niewiele się zmienił, muszę troszeczkę czasu wygospodarować na "upiększenie" go, w łazienkach też brakuje jeszcze tego czegoś, dzięki czemu będą fajne (chociażby lustra;)) Jak dotrze blat do kuchni i będzie naprawdę co pokazać, to zakładam nowy temat w "galeriach"

No musisz koniecznie, masz się czym pochwalić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie marznę w pracy....

hydraulika u nas stanęła - hydraulik zaginął w akcji :bash: poza tym ogród powoli powstaje - 6 sosenek już posadzonych a lada dzień spodziewamy się dostawy 100 sadzonek ;)

 

Skąd ja to znam. Gdyby nie to forum to myślałabym że tylko my mamy dziwne przygody z fachowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki ok, chociaż mąż chce na nie kłaść gładź bo ma być idealnie, wg mnie nie ma takiej potrzeby ale jak chce to niech robi.

Elewacja przerwana bo chłopak który robi wyjechał na jakiś czas, ale już w tym tyg wraca i mam nadzieję że skończy wreszcie.

 

Chodziło mi o zewnętrzne tynki bo ocieplanie zaczynałaś dość dawno wcześniej od nas ,u nas mąż wymyślił sobie styropian frezowany no i prawie 2 tyg czekaliśmy na dostawe ,no ale jest i zaczeliśmy dalsze ocieplanie może jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu będziemy mieć 2 ściany ocieplone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny programik .Wydaje mi się ,że za gęsto posadzone bo np.Żarnowiec się doś sporo rozrasta ,jeśli chodzi o mnie to wolę krzewy kwitnące właśnie dziś na targu kupiłam 2 hibiskusy w piątek żarnowca na patyku ,dereń ,azalie oraz perukowca .Wczoraj tak sobie patrzyłam na moją działkę i nie wiem kiedy to będzie obsadzone mam plan ,że obsadzam w koło ogrodzenia przy domu środek trawka a potem pomału będę dosadzać .Czemu te rośliny takie drogie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...